Słonecznie 25.3
Popularne tagi:

Arche otwiera 18 obiekt

Autor: PAP 22 Lipiec 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Arche otwiera 18 obiekt
© Arche
(0) | Czytano:
1,620 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Ruszyły rezerwacje wakacyjnych terminów w Arche Fabryce Samolotów w Mielnie - Unieściu. 18 obiekt z kolekcji Grupy Arche położony w spokojnej okolicy kurortu, pomiędzy Morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno został właśnie otwarty.

R E K L A M A
0
Czytano:
1,620 razy
Udostępnij

Budynek Arche Fabryki Samolotów Mielno zaprojektowany został w nowoczesnym stylu, nawiązującym do historycznych sanatoriów w Mielnie. Architekci, kierując się popularną w latach 30-tych funkcjonalnością, podkreślili charakter tego miejsca, będącego odpowiedzią na ówczesną architekturę wypoczynkową. Inspiracją do wystroju wnętrz była bałtycka plaża, która słynie z jednej z najpiękniejszych w Europie, na której dominuje mieniący się w słońcu złoty piasek, przeplatany konarami starych drzew. W apartamentach zastosowano pastelowe kolory ziemi, a całość wyposażono w elementy nawiązujące do historycznego charakteru byłej Fabryki Samolotów.

Obiekt w pierwszym etapie oferuje 115 eleganckich apartamentów w standardzie czterech i pięciu gwiazdek, od 35 do 127 metrów kwadratowych, wyposażonych w duże balkony, klimatyzację, lodówki i ekspresy do kawy. Pokoje premium posiadają panoramiczne okna oraz prywatne tarasy z widokiem na Morze Bałtyckie i Jezioro Jamno. W zabytkowym budynku koszarowym, leżącym tuż obok apartamentowca zaprojektowano klimatyczną restaurację serwującą regionalne dania z karty czerwonej mięsnej oraz karty zielonej 100% wegetariańskiej.

W kolejnych etapach budowy planowana jest dalsza rewitalizacja historycznego hangaru, będącego dawną bazą lotnictwa morskiego Luftwaffe. Ponad 3 500 metrów kwadratowych zostanie przekształconych w wielofunkcyjny obiekt kulturalno - rozrywkowy z bogatą ofertą SPA.

Obiekt działa w autorskim Systemie Inwestycyjnym Arche, dającym gwarancję wypłaty zysków z całej działalności operacyjnej obiektu w każdym miesiącu. W czerwcu padł rekordowy wynik zysków w całej kolekcji, który należy do Arche Hotelu Poloneza w Warszawie.

Arche jest wiodącą polską firmą inwestycyjną i właścicielem największej polskiej sieci hoteli w miejscach nieoczywistych. W portfolio Grupy są m.in. Hotele miejskie w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Pile, a także zrewitalizowane obiekty zabytkowe Tobaco w Łodzi, Cukrownia w Żninie, Dwór Uphagena w Gdańsku, Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim czy Pałac i Folwark w Łochowie. Firma w ostatnich latach uruchomiła także hotel rozproszony Arche Siedlisko w najpiękniejszych polskich wsiach.

Arche często utożsamiane jest z szerokimi działaniami społecznymi i jest liderem CSR w swojej branży. Grupa od wielu lat nagradzana jest za łączenie sprzeczności i nieocenioną pomoc osobom z niepełnosprawnością i uciekającym przed wojną. W strukturach prowadzonej Fundacji Leny Grochowskiej zatrudnianych jest prawie setka osób z upośledzeniem umysłowym w pracowniach artystycznych, kawiarniach i piekarniach.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Zatrzymania
3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej
32 minuty temu 1,303

3,4 promila to dla niej za mało - pojechała po więcej

Powiat Kolski
W środę działania Zero Tolerancji
45 minuty temu 243

W środę działania Zero Tolerancji

Inne
Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie
3 godziny temu 8,645 2

Rzucił petardą w kolumnę Prezydenta - teraz grozi mu więzienie

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie:  28-05-2024]
3 godziny temu 479

W ostatnim tygodniu na świecie powitaliśmy noworodki [Podsumowanie: 28-05-2024]

Powiat Kolski
Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym
5 godziny temu 1,198

Paweł Gilewski nowym Wielkopolskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym

Gmina Przedecz
Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu  [WIDEO]
17 godziny temu 9,117

Spotkanie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w Przedczu [WIDEO]

R E K L A M A