× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekkie opady śniegu -2.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Niebawem kolejna edycja 24h maratonu!

Autor: Redakcja e-kolo.pl 07 Listopad 2023 przeczytasz w minutę
Niebawem kolejna edycja 24h maratonu!
© Maraton
(0) | Czytano:
2,147 razy | przeczytasz w minutę

18 listopada 2023 o godzinie 10:00 wystartuje 4 już charytatywny „Maraton 24 h Pod dachem”. Tradycyjnie do dyspozycji będą 4 bieżnie i 4 rowery.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,147 razy
Udostępnij

W tym roku cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup sprzętu sportowego wspierającego aktywność fizyczną, pasję i rehabilitację uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Św. Mikołaja w Kole. 

„Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole kształci uczniów  z niepełnosprawnością intelektualną, starając się przygotować ich do pełnienia różnych ról społecznych oraz autonomicznego rozwoju i aktywnego życia. Placówka istnieje od 1973 roku i ma w ofercie, oprócz zajęć przedszkolnych, szkolnych i zawodowych, wiele programów terapii i rehabilitacji specjalistycznych. Nowy sprzęt sportowo-rekreacyjny z pewnością pomoże uczniom przezwyciężać własne ograniczenia, uruchomi kreatywność i  doda wiary we własne możliwości”.

Zapisy na „Maratonu 24 h Pod dachem” ruszają 9 listopada 2023 od godz. 9.00. 

Tradycyjnie organizatorami  wydarzenia są:  Fundacja Wood-Mizer, Stowarzyszenie Malinowa Mamba, Powiat Kolski  i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
2 godziny temu 133

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

Miasto Koło
Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie
2 godziny temu 109

Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie

Miasto Koło
Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!
10 godziny temu 1,720

Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!

MS
Inne
Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]
10 godziny temu 3,214

Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]

Gmina Babiak
Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego
12 godziny temu 1,672

Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego

MS
Inne
Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji
1 dzień temu 3,760

Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji

R E K L A M A