(1)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Średnie opady śniegu -2.4
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jaki prezent świąteczny wybrać dla szefa?

Autor: Partner 16 Listopad 2023 przeczytasz w ok. 2 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Jaki prezent świąteczny wybrać dla szefa?
© partner
(1) | Czytano:
677 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Tradycją jest wręczanie drobnych upominków pracownikom firmy, jednak ci mogą również podarować coś szefowi – jest to wyrazem szacunku i sympatii. Prezent dla przełożonego musi być w dobrym guście, o stosunkowo niewielkiej wartości. Co warto wybrać?

R E K L A M A
1
Czytano:
677 razy
Udostępnij

Prezent dla szefa – tak czy nie?

W okresie przedświątecznym wielu pracowników zastanawia się, czy wypada wręczyć szefowi gwiazdkowy prezent? Oczywiście, jednak należy przestrzegać kilku istotnych zasad. Przede wszystkim prezent nie może mieć zbyt dużej wartości – przełożony mógłby go nie przyjąć. Ponadto musi być on elegancki, w dobrym guście. Jakiekolwiek humorystyczne bibeloty nie są mile widziane, gdyż mogłyby zostać źle odebrane przez szefa. W niektórych zakładach pracy organizowana jest składka, a za uzbierane pieniądze kupuje się prezent grupowo. Takie rozwiązanie jest korzystne, jednak wyłącznie w przypadku, gdy każdy pracownik zadeklaruje się wpłacić konkretną kwotę. W przeciwnym razie lepiej pomyśleć o zakupie podarunku we własnym zakresie.

Prezent dla szefa – co wybrać?

Jak wspomniano wyżej, upominek dla szefa powinien być elegancki, zachowany w dobrym tonie. Warto postawić na coś uniwersalnego, co sprawdza się w każdej sytuacji. Pióro, etui na okulary czy kubek świąteczny z pewnością wywołają uśmiech na twarzy przełożonego. Świetnym pomysłem na prezent jest też elegancki kalendarz – jeśli szef często bywa poza biurem, warto zdecydować się na kubek termiczny o standardowej pojemności. Ciepła kawa czy herbata będą dzięki niemu na wyciągnięcie ręki. 

Prezentem, który zawsze się sprawdza, jest także dobra książka. Niemniej jednak w tym przypadku musimy przynajmniej w pewnym zakresie znać zainteresowania osoby, której chcemy ją podarować. Kryminały, książki kucharskie czy innego rodzaju poradniki to propozycje, które najczęściej wybieramy jako prezenty świąteczne. Pozostając w temacie księgarnianym, warto rozważyć zakup eleganckiej zakładki do książki.

Świąteczne upominki dla przełożonego

Jeśli chcemy pozostać w klimacie świątecznym, możemy zdecydować się na upominek tematyczny. Dobrym rozwiązaniem będzie wspomniany wyżej kubek, mini dekoracja na biurko (na przykład elegancka choinka niewielkich rozmiarów) czy zestaw czekoladek i kawa w mikołajkowym opakowaniu. Sprawdzą się one także jako dodatek do prezentu głównego, na przykład do ciekawej książki. Całość wystarczy pięknie opakować, udekorować ozdobną wstążką i podpisać. Prezenty świąteczne tradycyjnie wręczamy przełożonemu na firmowym spotkaniu opłatkowym. 

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Mario · 17 Listopad 2023
Planujemy dać szefowi w tym roku voucher do tunelu aerodynamicznego w Lesznie, on lubi takie nietypowe prezenty :)
Gmina Kościelec
Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia
5 godziny temu 174

Twoje dziecko chciałoby być majsterkowiczem? Zwróć uwagę na te zajęcia

Miasto Koło
Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie
5 godziny temu 116

Pamiętaj! Nie wchodź na niesprawdzony lód, to może skończyć się tragicznie

Miasto Koło
Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!
12 godziny temu 1,766

Szanujemy wodę ! Rusza Deszczówka 5.0!

MS
Inne
Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]
12 godziny temu 3,271

Oddali hołd poległym na służbie policjantom [WIDEO]

Gmina Babiak
Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego
15 godziny temu 1,762

Gmina Babiak: ogłoszenie o przetargu ustnym na sprzedaż mienia ruchomego

MS
Inne
Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji
1 dzień temu 3,764

Nowy radiowóz w codziennej służbie kolskiej policji

R E K L A M A