sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Podsumowanie miesiąca działalności e-kolo.pl

Podsumowanie miesiąca działalności e-kolo.pl

15-02-2010 13:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,116 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Podsumowanie miesiąca działalności e-kolo.pl
Foto:
Minął miesiąc odkąd portal internetowy e-kolo.pl rozpoczął swoją działalność. Był to dla nas bardzo trudny okres. Okres wytężonej pracy, zbierania informacji, nawiązywania współpracy z instytucjami działającymi na terenie naszego miasta i powiatu. Dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy – utwierdziliśmy się w przekonaniu, że pomysł zebrania wszystkich najważniejszych informacji w jednym miejscu okazał się trafiony.
W ciągu tego czasu naszą stronę odwiedziło ponad 77.500 internautów, opublikowaliśmy 213 newsów, w katalogu zamieszczono 98 ogłoszeń oraz 34 prezentacje firm. Przeprowadziliśmy 7 ankiet, gdzie łącznie 560 osób wypowiedziało się na tematy związane z wydarzeniami w naszym mieście.

Zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie sprawia, że w naszych głowach rodzi się wiele nowych i mamy nadzieję atrakcyjnych pomysłów. W najbliższym czasie chcemy rozpocząć cykl wywiadów z osobami, które mają coś ciekawego do powiedzenia, zorganizować sondy uliczne, przeprowadzić kilka konkursów z ciekawymi nagrodami, rozpocząć szerszą akcje promocyjną portalu oraz aktywnie włączyć się w życie kulturalno – rozrywkowe naszego miasta.

Mamy nadzieję, że z dnia na dzień liczba informacji dotyczących naszego regionu będzie się zwiększała – a Państwo znajdą na naszej stronie wszystkie niezbędne informacje i będą na bieżąco z wydarzeniami, które mają miejsce w powiecie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedziny i życzymy miłej lektury.

Redakcja portalu e-kolo.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!