Słonecznie 25
Popularne tagi:

Bezbłędna organizacja biura z szafą przesuwną, czyli home office na miarę XXI wieku

Autor: partner 12 Kwiecień 2024 przeczytasz w ok. 3 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Bezbłędna organizacja biura z szafą przesuwną, czyli home office na miarę XXI wieku
© Partner
(0) | Czytano:
583 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Pandemia COVID-19 zrewolucjonizowała sposób pracy. Wielu pracowników przeszło na tryb home office. Natomiast osoby, które już wcześniej pracowały zdalnie, zaczęły baczniej przyglądać się wyposażeniu swojej przestrzeni roboczej. W organizacji nowoczesnego domowego biura istotną rolę odgrywają szafy przesuwne. Dowiedz się dlaczego.

R E K L A M A
0
Czytano:
583 razy
Udostępnij

Najważniejsze zasady organizacji domowego biura

Praca w warunkach domowych może być sporym wyzwaniem – zwłaszcza dla osób, które wcześniej pracowały w ergonomicznie urządzonym biurze. O ile przez kilka dni jest się w stanie znieść niewygodę pracy na kanapie czy przy stole, to długofalowo takie warunki nie wchodzą w grę. Brak dopasowanego stanowiska może mocno zaszkodzić produktywności, samopoczuciu i zdrowiu. Warto więc wydzielić przynajmniej kawałek wnętrza, np. salonu lub sypialni, pod profesjonalnie wyposażoną strefę home office. Oczywiście w najlepszej sytuacji są osoby, które mają możliwość urządzenia biura w osobnym pomieszczeniu. W obu przypadkach powinno być to miejsce gwarantujące spokój i wspierające koncentrację. W nowoczesnych przestrzeniach home office nie może zabraknąć biurka i krzesła oraz mebli do przechowywania. W tej roli znakomicie sprawdzają się przesuwne szafy biurowe.

Nowoczesne szafy przesuwne – do salonu i do biura

Szafy przesuwne oferują imponującą pojemność w niepozornych rozmiarów konstrukcji. Ich ogromnym atutem jest fakt, że nie potrzebują tyle wolnego miejsca w pomieszczeniu, co szafy z tradycyjnymi drzwiami na zawiasach. Dzięki temu łatwo dopasować je do dostępnej przestrzeni. Do samej krawędzi takiej szafy możesz dosunąć biurko czy regał, nie martwiąc się o utrudniony dostęp do zawartości lub uszkodzenie drzwi.

Proste, typowo biurowe szafy przesuwne nie są dzisiaj jedyną opcją. Do wyboru masz wiele efektownych modeli spełniających zróżnicowane potrzeby w zakresie pojemności, układu wnętrza czy designu. Nowoczesne szafy przesuwne do salonu mogą Ci pomóc w wydzieleniu biurowego kącika w pokoju gościnnym. Są funkcjonalne i świetnie wyglądają. Brak uchwytów wpływa na uniwersalność mebla, ułatwiając jego wkomponowanie w aranżację. Ekskluzywne szafy przesuwne kryją w środku miejsce na wieszaki, różnorodne akcesoria, a nawet... wewnętrzne komody. Z takim meblem utrzymanie porządku to czysta przyjemność. Takie stylowe i pojemne szafy przesuwne w wielu różnych wariantach znajdziesz w Agacie.

Poszukiwania szafy przesuwnej do biura zacznij od sprecyzowania potrzeb

Przede wszystkim określ optymalne wymiary szafy przesuwnej. Dzięki systemowi drzwi przesuwnych możesz postawić na obszerniejszy model, nawet jeśli pomieszczenie jest wąskie. Przemyśl też design szafy. Wybierz mebel, który Ci się podoba i harmonizuje z ogólnym wystrojem. Następnie zastanów się, ile miejsca potrzebujesz, by nie tylko zmieścić, ale również z pomysłem uporządkować różne kategorie przedmiotów. Zajrzyj do środka. Szafy przesuwne często posiadają podstawowe wyposażenie, ułatwiając organizację wnętrza. W niektórych modelach zaproponowany przez producenta układ można dostosować do indywidualnych potrzeb, np. zmieniając wysokość półek czy drążków.

Szafa wybrana? Teraz pomyśl, jakie akcesoria do przechowywania ułatwiłyby Ci pracę i utrzymywanie porządku w przestrzeni roboczej. Kupuje się je niezależnie. Swoją nowoczesną szafę przesuwną możesz doposażyć także w oświetlenie. Na pewno przyda się podczas przeszukiwania zawartości mebla po zmroku.

Marzysz o home office na miarę XXI wieku i – przede wszystkim – swoich potrzeb? W efektywnej organizacji przestrzeni roboczej pomoże Ci nowoczesna szafa przesuwna, dopasowana do metrażu pomieszczenia, wystroju i oczekiwań.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Powiat Kolski
Konferencja: Standardy ochrony małoletnich
3 godziny temu 504

Konferencja: Standardy ochrony małoletnich

Gmina Kłodawa
Zaproszenie do udziału w V Biegu Kłodawskiego Święta Soli 2024
4 godziny temu 940

Zaproszenie do udziału w V Biegu Kłodawskiego Święta Soli 2024

Powiat Kolski
Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych Dzielnicowy Roku
4 godziny temu 669

Eliminacje do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych Dzielnicowy Roku

Powiat Kolski
Sprawdź czy Twój pojazd nie zostanie wyrejestrowany po 10 czerwca! Sprawdź w wyszukiwarce
4 godziny temu 2,448

Sprawdź czy Twój pojazd nie zostanie wyrejestrowany po 10 czerwca! Sprawdź w wyszukiwarce

Powiat Kolski
Uwaga! Ostrzeżenie meteo drugiego stopnia dla powiatu kolskiego
5 godziny temu 4,997

Uwaga! Ostrzeżenie meteo drugiego stopnia dla powiatu kolskiego

Miasto Koło
Łóżka dla rodziców małych pacjentów szpitala w Kole!
14 godziny temu 4,975

Łóżka dla rodziców małych pacjentów szpitala w Kole!

R E K L A M A