R E K L A M A
Słonecznie 17.9

Co czeka na uczestników 33. Finału WOŚP w Przedczu?

Autor: Redakcja e-kolo 24 Styczeń 2025 przeczytasz w ok. 2 min.
Co czeka na uczestników 33. Finału WOŚP w Przedczu?
© Gmina Przedecz
(0) | Czytano:
7,431 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wydarzenie znane w całym kraju, a w Przedczu najmłodsi i najstarsi mieszkańcy mogą liczyć na szereg atrakcji już 26 stycznia 2025 roku. Sztab Przedecz zaprasza do wspólnego spędzenia dnia, oferując zabawę i możliwość wsparcia szczytnego celu.

R E K L A M A
0
Czytano:
7,431 razy
Udostępnij

Program wydarzenia

26 stycznia 2025 roku w Przedczu odbędzie się 33. Finał WOŚP, który zainauguruje kwestowanie prowadzone przez wolontariuszy. Akcja rozpocznie się o godzinie 7:30 i potrwa do 20:00, oferując społeczności lokalnej możliwość aktywnego udziału w zbiórce funduszy.

W ciągu dnia zaplanowano wiele różnych atrakcji, które zaspokoją potrzeby zarówno dzieci, jak i dorosłych. W godzinach 11:30-17:00 działać będą stoiska Koła Gospodyń Wiejskich z Rybna i Dziewczopólka, gdzie będzie można skosztować lokalnych przysmaków.

Kawiarenka oraz Bajkowe Kino

W czasie trwania wydarzenia na pierwszym piętrze Szkoły Podstawowej w Przedczu uruchomiona zostanie kawiarenka, czynna od 15:00 do 20:00. Uczestnicy będą mogli skosztować ciast, pączków, gofrów, a także napojów, takich jak lemoniada, kawa i herbata.Dodatkową atrakcją będzie Bajkowe Kino, które rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 18:00. W tym czasie dzieci będą mogły oglądać ulubione bajki przy popcornie i soku.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Wydarzenia sportowe i występy artystyczne

Emocji z pewnością dostarczą zaplanowane wydarzenia sportowe. Już od 10:00 do 15:00 odbędzie się Turniej w Tenisie Stołowym o puchar Prezesa firmy KAMIROL na hali widowiskowo-sportowej. Natomiast dla młodszych uczestników przewidziano Turniej sportowy dzieci i młodzieży, który rozpocznie się o 16:00 i potrwa do 17:30.

W programie wydarzenia nie zabraknie również kulinarnych atrakcji - od 16:00 do 19:00 dostępna będzie kiełbasa z grilla przygotowana przez OSP Przedecz. Natomiast w dużej sali gimnastycznej trwać będzie Wielkie Orkiestrowe Granie. Wystąpią tam Szkolna Orkiestra Dęta "PARADA", zespół wokalny "TRIOLA" oraz Szkolny Teatr "APROPO". O godzinie 17:40 odbędzie się licytacja, podczas której chętni będzą mogli wylicytować m.in. dzień spędzony w fotelu Burmistrza Miasta i Gminy Przedecz oraz inne interesujące nagrody.

Podsumowanie dnia

33. Finał WOŚP w Przedczu to okazja do wspólnego wsparcia Fundacji i aktywnego uczestnictwa w lokalnych inicjatywach. Bogaty program pełen atrakcji oraz możliwość wspólnej zabawy sprawiają, że wydarzenie z pewnością przyciągnie liczne grono uczestników. Warto być częścią tego wydarzenia i przyczynić się do szczytnego celu, jakim jest pomoc dzieciom.

Oceń artykuł

67%
0%
0%
0%
0%
33%
Oddanych głosów: 9
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Szkoły i Przedszkola
Uczniowie LO Koło odwiedzili Nadleśnictwo w Turku
1 minutę temu 172

Uczniowie LO Koło odwiedzili Nadleśnictwo w Turku

Inne
Komendant pogratulował uczniom klas o profilu policyjnym ZS RCKU w Kościelcu
1 minutę temu 183

Komendant pogratulował uczniom klas o profilu policyjnym ZS RCKU w Kościelcu

Miasto Koło
Stan sanitarny miasta Koła w 2024 roku. Co wykazał raport Sanepidu?
1 minutę temu 67

Stan sanitarny miasta Koła w 2024 roku. Co wykazał raport Sanepidu?

Powiat Kolski
Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Chodowie
1 minutę temu 184

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Chodowie

Powiat Kolski
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Gminie Olszówka
36 minuty temu 252

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Gminie Olszówka

Powiat Kolski
Półkolonie Kwitnące wakacje w MDK w Kole – zapisy trwają!
1 godzinę temu 290

Półkolonie Kwitnące wakacje w MDK w Kole – zapisy trwają!