sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Spotkanie LOK w Kole

Spotkanie LOK w Kole

22-02-2010 14:32 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,189 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Spotkanie LOK w Kole
Foto:
Na plenarnym posiedzeniu Zarządu Powiatowego LOK w Kole w sali wykładowej Ośrodka Szkolenia Kierowców LOK przy ul. Pułaskiego 8 członkowie zarządu spotkali się z prezesami kół z powiatu kolskiego i zaprzyjaźnionymi „lokowcami” ze Świnic Warckich (województwo Łódzkie).
Uczestników spotkania powitał prezes ZP LOK w Kole Andrzej Kowalewski, który przedstawił założenia organizacyjno–programowe kampanii sprawozdawczo–wyborczej w LOK w 2010 r. oraz złożył sprawozdanie z działalności organizacyjnej LOK w Kole i powiecie kolskim za 2009 rok.

Wspólnie ze skarbnikiem Mirosławem Mikołajczykiem dokonał analizy opłacalności składek członkowskich za ubiegły rok. Najbardziej aktywni członkowie LOK uhonorowani zostali odznaką „Zasłużony działacz LOK oraz Brązowym Medalem „Za zasługi dla Ligi Obrony Kraju”

W dyskusji poruszone zostały sprawy otwarcia się kół lokowskich w terenie na nowych członków, występowania kół do samorządów o dotacje z pożytku publicznego na działalność organizacyjną, wycieczki, obozy letnie czy też zawody strzeleckie itp. Wspomniano o kołach i klubach LOK, które z powodu nie opłacania składek członkowskich zawiesiło swoją działalność a także o powołaniu nowego koła LOK przy Zespole Szkół Nr 1 w Kłodawie, którego prezesem został Mariusz Andrzejczak. Nowopowstałe koło liczy obecnie 25 członków.

Uczestnicy plenarnego posiedzenia zapoznali się również ze sprawozdaniem z działalności Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka”.


Ryszard Borysiewicz

Źródło: Urząd Miejski w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Dawid Sipa 25-01-2012 15:47
Witam . prowadza Państwo kursy na wózki widłowe ? jaka opłata ? I czy szkolom Państwo na coś jeszcze oprócz kategorii samochodowych ?
| Zgłoś do usunięcia