sim
KHBC
Wiadomości Miasto Koło Jak wyglądają drogi w Kole?

Jak wyglądają drogi w Kole?

22-02-2010 16:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,711 | Komentarzy: 2
Jak wyglądają drogi w Kole?
Foto:
zacisze
Zima powoli odpuszcza, za oknami robi się coraz cieplej, śnieg zaczyna topnieć i odkrywać nieprzyjemny dla kierowców widok, a widok ten momentami jest przerażający - dziury w jedni. Choć w naszym mieście nie jest to może aż tak duży problem to jest kilka ulic, które charakteryzują się głównie przymusową jazdą slalomem. Do takich ulic można zaliczyć ulice Kolejową szczególnie od dworca PKP, ul. Opałki oraz ul PCK.
Wyjątkowo źle jest na ulicy 3-go Maja, gdzie na całej długości jezdni zrobiło się "sito".

Należy jednak zauważyć, że w mieście pojawia się coraz więcej ulepszonych ulic. Najlepszym przykładem jest ulica Niezłomnych i najgorsza do niedawna ulica powiatowa w Kole czyli ul. Asnyka. Od zeszłego roku posiadają one nowe nawierzchnie.

Pamiętajmy, że kierowca, który uszkodzi sobie samochód może ubiegać się o odszkodowanie, jednak najpierw musi udowodnić, że przyczyną uszkodzenia pojazdu był zły stan drogi.

Zapraszamy Państwa do oddania głosu w ankiecie na najbardziej dziurawą drogę w Kole.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~franek 24-02-2010 01:03
zauważyłem też że większość zaczyna się od (dworca kol,)przypadek czy tam tylko jest koło i nie tylko centrum warto odwiedzić ,chyba że celem jest opis co za oknem widzę
| Zgłoś do usunięcia
~ZZzz 23-02-2010 15:32
ulica Wojciechowskiego - odcinek od Sienkiewicza do ronda P.Wojciechowskiego - to ścisłe centrum miasta i dziura na dziurze... czyżby Redakcja omijała centrum szerokim łukiem i poza okolicami osiedla Kolejowa (wyjątek 3-Maja) nie widzą świata?
| Zgłoś do usunięcia