sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Zwiedzanie szkół podstawowych

Zwiedzanie szkół podstawowych

27-02-2010 13:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,231 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zwiedzanie szkół podstawowych
Foto:
W dniu dzisiejszym w godzinach od 10.00 do 14.00 można było odwiedzać szkoły podstawowe w naszym mieście i dowiedzieć się więcej o interesującej nas placówce ponieważ jak już pisaliśmy wcześniej na dziś zaplanowano „drzwi otwarte”. Była to idealna okazja do obejrzenia szkół oraz i ich wyposażenia. Do zwiedzania udostępniano: wyposażenie klas, pracownie komputerowe, sale gimnastyczne oraz biblioteki szkolne.
Około 100 rodziców dzieci 5–6 letnich odwiedziło 27 lutego Szkołę Podstawową nr 2, im. Adama Mickiewicza w Kole, gdzie oprócz samego zwiedzania mogli zobaczyć wystawę prac uczniowskich oraz zdjęcia z imprez szkolnych i środowiskowych w których brały udział dzieci. Poza zwiedzaniem rodzice mieli możliwość spotkania się z dyrektorem, nauczycielami i wychowawcami klas „0–III”. Zebrani w sali gimnastycznej wysłuchali referatu przygotowanego przez Halinę Człapę na temat dojrzałości szkolnej dzieci 6 letnich.

Dodatkową atrakcja dla przybyłych do SP nr 2 była część artystyczna w wykonaniu najmłodszych uczniów oraz koncert flażoletowy w wykonaniu uczniów z klas III, pod kierunkiem Haliny Żmijewskiej. Dla dzieci przygotowano również pokaz krótkich filmów profilaktyczno – edukacyjnych.

- Byliśmy mile zaskoczeni, że tylu rodziców wraz z dziećmi odwiedziło naszą szkolę. Rodzice w spotkaniu z nauczycielami zadawali wiele ich interesujących pytań, na które nauczyciele odpowiadali – powiedziała Jolanta Mikołajczyk, nauczycielka.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!