sim
bricomarche
Wiadomości Sport Trzy pytania do prezesa Kawki

Trzy pytania do prezesa Kawki

02-03-2010 07:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,131 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Trzy pytania do prezesa Kawki
Foto:
– Już za nie całe dwa tygodnie rusza piłkarska karuzela. Kibiców najbardziej interesują zmiany w drużynie. Proszę powiedzieć kto przybył, a kto ubył? – 5 marca trenerzy (Hubert Powietrzyński i Tomek Mikusik) podejmą decyzję kto zostanie z trójki: Patryk Brzeski z Kłodawy, Paweł Marańda brat Piotrka czy Krzysztof Kędzierski wychowanek klubu. Są to jedyne nowe twarze w Olimpii. Być może, że z kogoś zrezygnujemy. Nikogo innego nie przewidujemy. Jak co roku na pewno do I drużyny wskoczy kilku utalentowanych chłopaków z drużyny juniora starszego, jednak zależy nam również na zajęciu 8 miejsca w wojewódzkiej lidze juniorów starszych co daje nam bezpośredni awans do nowej silniejszej ligi juniorów starszych.
Największym osłabieniem jest dla nas w tym sezonie półroczna przerwa z powodu groźnej kontuzji zerwania wiązadeł w kolanie naszego najbardziej utalentowanego napastnika Mariusza Nieznalskiego. Tutaj trener ma największy zgryz. Jest pewne w 99 procentach, że do Kujawianki Izbica Kujawska odejdzie Bartosz Kotkowski, ale tutaj spokojnie sobie poradzimy.

Jak się przygotowujecie do pierwszego meczu z Płomykiem Koźminiec?
– Trenerzy szukają optymalnego ustawienia, wprowadzą zapewne nieznane przeciwnikowi nowe elementy taktyki. Zdajemy sobie sprawę, że Płomyk w pierwszych meczach w pełnym składzie jest bardzo silnym przeciwnikiem, ale na pewno się nie położymy. Nie chcemy na pewno powtórki z poprzedniej rundy gdzie przypomnę przegraliśmy 4 pierwsze mecze.

Piłkarze ładują akumulatory, czy czują głód piłki?
– Akumulatory są już naładowane, teraz tylko trochę świeżości, ostatni sprawdzian z Górnikiem Konin w sobotę o godzinie 14:00 na wyjeździe i do boju. Pozdrawiam wszystkich kibiców i zapraszam na inaugurację rundy wiosennej w Kole 13 marca o godzinie 11:00.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!