sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale Nieuczciwi handlarze węglem

Nieuczciwi handlarze węglem

12-03-2010 10:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,184 | Komentarzy: 0
Nieuczciwi handlarze węglem
Foto:
zacisze
Wczoraj rano jedna z mieszkanek Dębów Szlacheckich w gm. Osiek Mały padła ofiarą nieuczciwych handlarzy węglem. Dwóch mężczyzn podróżujących dostawczym samochodem zajechało na jej posesję z ofertą sprzedaży opału. Ustalono szczegóły i panowie rozładowali węgiel. Kiedy przyszło do zapłaty jeden z nich bacznie obserwował skąd kobieta bierze pieniądze a następnie jako ten, który nie prowadzi rozliczeń wskazał kolegę w samochodzie, kiedy kobieta płaciła za towar, ten który ją wcześniej obserwował wszedł do mieszkania i ukradł ponad 5 tys. zł. Policjanci apelują aby przy tego rodzaju transakcjach zachować odpowiednią czujność.
Ponadto minionej doby służby dyżurne policji odnotowały:

W nocy z 10 na 11 marca po wyważeniu skrzydła okiennego włamano się do jednego ze sklepów obuwniczych w Kole przy ul. Toruńskiej, złodziej ukradł 150 zł. w gotówce oraz warty 200 zł telefon komórkowy.

Tej samej nocy w Rogóźnie gm. Przedecz z niezamkniętego samochodu dostawczego, który właściciel pozostawił w niezamkniętym garażu, skradziono spalinowa pilarkę oraz młoto - wiertarkę z kompletem wierteł, nieostrożny okradziony oszacował straty na 1,5 tys. zł.

Na powiatowych drogach było spokojnie, mundurowi zabezpieczali miejsce 1 kolizji drogowej. Udaremniono jazdę dwom pijanym kierowcom samochodów i jednemu rowerzyście. Mężczyźni kierowali samochodami w Kłodawie i Kole z wynikami 0,97 i 1,66 promila, natomiast rowerzysta z wynikiem 1,19 promila zakończył swoją jazdę w Drzewcach w gm. Olszówka.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!