sim

Wiadomości Miasto Koło Obchody 3 Maja

Obchody 3 Maja

26-03-2010 11:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,568 | Komentarzy: 1
Obchody 3 Maja
Foto:
zacisze
W Urzędzie Miejskim w Kole, odbyło się spotkanie na którym omówiono sprawy związane z obchodami Święta 3 Maja. W spotkaniu uczestniczyli ze strony Urzędu Miasta: Tomasz Nuszkiewicz – sekretarz i Mirosław Kwiręg – naczelnik Wydziału Działalności Gospodarczej, ze strony Starostwa obecni byli Andrzej Tomczyk – sekretarz oraz Jerzy Żurawik - naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego
Ustalono, że o godzinie 9.00 uroczystość rozpocznie się przed budynkiem starostwa powiatowego poprzez wciągniecie flagi na maszt, złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą pamiątkową wmurowaną w budynek starostwa, następnie zebrani przemaszerują do kościoła farnego, gdzie o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Ojczyzny. Po zakończeniu Liturgii na stronie wschodniej kościoła farnego poszczególne delegacje pod tablicą pamiątkową złożą kwiaty, po czym starosta podziękuje za udział w uroczystości.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~kris 01-04-2010 21:26
Czy Wy się kiedyś nauczycie, że w Kole nie ma Urzędu Miasta tylko Urząd Miejski. Może i drobnostka ale nizebicie świadczy o rzetelności dziennikarskiej. Błąd niestety dość często pojawia się w tym portalu.
| Zgłoś do usunięcia