sim
marzena pilarska
Wiadomości Na sygnale Okradali w weekend

Okradali w weekend

29-03-2010 10:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,058 | Komentarzy: 0
Okradali w weekend
Foto:
zacisze
27 marca policjanci z Koła zatrzymali na gorącym uczynku nieletnich, którzy włamali się do jednego z mieszkań przy ul. Dąbskiej w Kole. Szesnastolatek oraz jego o dwa lata młodszy kolega, do mieszkania weszli poprzez wybitą przez nich szybę w oknie a następnie ukradli stacjonarny komputer wraz z monitorem, głośnikami i klawiaturą. Warty ponad 4 tys. zł sprzęt policjanci znaleźli kilka godzin później w mieszkaniu jednego z nieletnich włamywaczy.
W sobotni wieczór około 19.00 policjanci z Kłodawy zatrzymali trzech nieletnich, którzy trzy godziny wcześniej poprzez wypchnięcie skrzydła okiennego włamali się do jednego z budynków Zespołu Szkół Podstawowych. Dwaj 15 latkowie oraz ich 12 letni kolega ukradli 3 odtwarzacze oraz twardy dysk i CD Rom z komputera, straty oszacowano na blisko 500 zł. Teraz młodzi zwolennicy cudzego mienia odpowiedzą za popełnione przestępstwo przed sądem rodzinnym.

W nocy z soboty na niedzielę 27 marca o godzinie 1.10 w Brdowie policjanci z Babiaka zatrzymali na gorącym uczynku 34 letniego mieszkańca gm. Kłodawa, który usiłował włamać się do jednego z lokali gastronomicznych. Mężczyzna wybił szybę w drzwiach prowadzących na zaplecze i w taki sposób chciał wejść do wnętrza lokalu. Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie.

W niedzielę około 4.20 policjanci z Kłodawy zatrzymali 27 letniego mieszkańca tej miejscowości. Kłodawianin wszedł na jedną z posesji przy ul. Dąbskiej a następnie z zaparkowanego w garażu bmw ukradł warty 500 zł. radioodtwarzacz. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali złodzieja oraz odzyskali wyrzucony przez niego sprzęt. Złodziejaszek trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!