sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

31-01-2013 08:23 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,891 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie
Foto:
Kolskie Forum Kobiet serdecznie zaprasza na pierwsze w nowym 2013 roku spotkanie ! Radość z codzienności, czyli jak cieszyć się życiem Jarka Kwapisz i Bożena Włodawiec.
Początek roku zachęca do podsumowań tego, co było i myślenia o tym, co będzie. Wszyscy mamy nadzieję i życzymy sobie i innym, aby kolejny rok był lepszy od poprzedniego. Dlatego zapraszamy na spotkanie o radości życia. Choć w życiu nie zawsze wszystko układa się tak, jak myślimy, możemy nauczyć się cieszyć tym, co nam przynosi. Skąd czerpać radość życia, jak cieszyć się codziennością? Swoimi historiami i odkryciami podzielą się z nami:

Jarka Kwapisz – absolwentka UAM w Poznaniu, kierunek – pedagogika wczesnoszkolna. Jest doradcą chrześcijańskim i od lat pomaga w rozwoju osobistym. W przeszłości pracowała ze studentami wyższych uczelni Poznania i Wrocławia, obecnie pomaga kobietom. Żona Mariusza i mama czwórki nastolatków. Wraz z mężem jest zaangażowana w Ruchu Nowego Życia. Jej pasją jest służenie ludziom, gotowanie i robienie czegoś z niczego. Jest kobietą, która umie cieszyć się życiem.

Bożena Włodawiec – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatnie pięć lat była kuratorem społecznym. Aktualnie pracuje jako asystent rodzinny w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa-Białołęka. Kobieta, która troszczy się o innych. Żona Bogusława i mama trzech córek. Z radością odkrywa Słowo Boże i chętnie dzieli się nim. Zainicjowała spotkania grupy kobiet w Tarchominie, wspólnie uczą się jak żyć w harmonii z Bogiem, sobą i innymi.

W programie również niespodzianka – efektowna robótka, która może być ozdobą w naszym domu lub miłym prezentem dla innych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i rozmowy przy kawie i ciasteczkach.
Niedziela, 10 lutego 2013, godz. 16.00–18.30
Sala w Domu Parafialnym (Fara)
ul. Kościelna 10

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~ela 31-01-2013 13:17
Bardzo ciekawe spotkania dla kobiet ,polecam bez względu na wiek,wyznanie
| Zgłoś do usunięcia