sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Dzien Dziadka i Babci w ZS1

Dzien Dziadka i Babci w ZS1

08-02-2013 10:32 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,542 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Dzien Dziadka i Babci w ZS1
Foto:
zacisze
Trochę opóźniony, ale jeszcze w karnawale, nauczycielki Dorota Sobczak i Jolanta Wrzesińska z Zespołu Szkół nr.1 w Kole, przygotowały z uczniami z klasy 5 i 6 latków, występ artystyczny dedykowany swoim babciom i dziadkom.
– Z uwagi na trwające ferie zimowe i odbywające się w tym czasie (21 stycznia) oficjalne święto „Babci i Dziadka” zorganizowano trochę później. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tej imprezy. – powiedziały wychowawczynie pani Dorota Sobczak i Jolanta Wrzesińska.
Ponieważ babcie i dziadkowie kochają swoich wnuków, miejscowa stołówka wypełniona była po brzegi. Mali „artyści” z początku miały trochę tremę, ale po paru minutach minęła. Każde dziecko zaprezentowało jakąś piosenkę lub powiedziało wierszyk dla swoich najbliższych.

Na koniec nasi milusińscy obdarowali zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi laurkami za co zostali obcałowani przez swoich najbliższych. Gdy uroczystość zbliżała się do końca babcie, dziadkowie i maluchy pozowali do wspólnego zdjęcia. Może kiedyś po latach przypomną sobie koleżanki i kolegów z dawnych lat

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!