sim
geberit produkcja
Wiadomości Konkurs zakończony

Konkurs zakończony

06-03-2013 08:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,871 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Konkurs zakończony
Foto:
W dniu dzisiejszym w naszym mieście da pokaz Cyrk Korona. Wszystkich chętnych do odwiedzenia namiotu cyrkowego i ciekawych programu- zapraszamy na godzinę 17.00 na plac przy zbiegu ulic Blizna i Kolejowa.
Kilka dni temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na dzisiejsze przedstawienie. Na naszą skrzynkę e-mailową przywędrowało kilkanaście wspomnień związanych z cyrkiem. Według nas najciekawsze nadesłała pani Małgorzata K. Poniżej przedstawiamy nadesłaną treść:

"Od tego czasu mineło ponad 20 lat, ma juz swoja rodzinę. Gdy mój synek przyniósł z przedszkola karteczkę z informacją, że będzie cyrk i zapytał czy pójdziemy - chętnie odpowiedziałam ,że tak.

Pamietam był to właśnie występ cyrku Korona. Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa, a szczęście było z podwójna siłą- widząc uśmiechnięta buzię mojego 3 letniego synka tańczącego z innymi dziećmi na drewnianych schodach prowadzadzacych do górnych miejsc, śmiejącego się z występu Clowna. Jednak najbardziej utkwiło w mojej pamięci, gdy wsiadł na grzbiet olbrzymiego wielbłada, wtulił sie w niego :)) do dzis ( ma 6 lat) pamięta olbrzymiego kolegę. Chętnie powtórzymy ponownie przygodę z Cyrkiem, wraz z tata i młodszym bratem który nie miał jeszcze okazji byc w cyrku poniewaz ma niecały roczek:)"

Pani Małgorzacie gratulujemy wygranej i mamy nadzieję, że marzenia dzieci znów zostaną spełnione.

Sponsorem wejściówek jest Cyrk Korona.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~ona 07-03-2013 19:18
ponad 20 lat temu- jest to odnosnik do wydarzen z zycia autorki. Czytanie ze zrozumieniem sie klania
| Zgłoś do usunięcia
~jkjk,. 07-03-2013 08:17
biedne zwierzęta.....
| Zgłoś do usunięcia
~Koło 06-03-2013 22:06
Hehe dziwny opis tej pani Małgorzaty. "Od tego czasu minęło ponad 20 lat, Pamietam był to właśnie występ cyrku Korona. Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa, a szczęście było z podwójna siłą- widząc uśmiechnięta buzię mojego 3 letniego synka, do dzis ( ma 6 lat) pamięta olbrzymiego kolegę" Jak to możliwe że było to ponad 20 lat temu syn miał 3 latka a dziś ma 6 lat. Hehe dobre.
| Zgłoś do usunięcia