sim
materace
Wiadomości Sport IV liga na start!

IV liga na start!

14-03-2013 12:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,375 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
IV liga na start!
Foto:
23 marca do gry rusza IV liga w której udział bierze Olimpia Koło. Z jej trenerem Tomaszem MIkusikiem na temat zbliżających się rozgrywek piłkarskich rozmawiał Michał Chojnacki. Przypomnę, że Tomek to czołowy zawodnik kolskiego klubu. W razie nie korzystnego wyniku wchodzi na boisko i pomaga kolegom. Jako doświadczony praktyk zajmuje się szkoleniem swych piłkarzy i jak widać z pożytecznym skutkiem.
–W poprzedniej rundzie uplasowaliście się w środku tabeli, tak jak przewidywał rzecznik prasowy Jarek Kawka. Czy myślisz, że jego przewidywani się sprawdzą? A może ambicje sięgają wyżej.
–Mamy postawiony cel przez zarząd klubu uplasować się w środku tabeli, jednak zarówno zawodników jak i moim celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku. Chcieli byśmy zbudować w Kole drużynę która będzie zajmowała miejsca w pierwszej piątce, ale nie tylko jednorazowo w danym sezonie lecz monolit który pozwoli utrzymać taki poziom kilka lat.

– Pierwszy mecz rozgrywacie u siebie z Białym Orłem Koźmin. Czy masz już ustalony skład i taktykę na ten mecz?
–Jeżeli chodzi o taktykę to mamy pewien pomysł który będziemy realizowali przez całą rundę, a jeżeli chodzi o skład to musimy poczekać do pierwszego meczu.


– Proszę powiedz, kto przybył do drużyny i skąd oraz kto ubył?
–Ubył Łukasz Sikorski wyjechał do pracy, Filip Zborowski choroba, Patryk Grabowiecki (kontuzja), Bartosz Kotkowski (nie wznowił treningów) Zawodnikami którzy przybyli są: Łukasz Ekiert (Kasztelania Brudzew), Bartosz Przybyłowski (Ciemięczno), Paweł I Miłosz Powietrzyńscy z Nałęcz Babiak, Dawid Wiśniewski (GKS Osiek Wielki), Przemysław Naworski (Zjednoczeni Rychwał), Jakub Jaroński (Widzew Łódź), Piotr Gronostaj (Znicz Władysławów).

– Jaka atmosfera panowała podczas treningów przygotowujących się do rozgrywek?
–Uważam, że przygotowania przebiegały w miłej atmosferze jednak zawodnicy nie zapominali po co trenowali i podchodzili do każdego treningu i meczu sparingowego bardzo profesjonalnie.


– Rozegraliście kilka meczy kontrolnych, czy jesteś z nich zadowolony?
– Jestem zadowolony z postawy chłopaków bo widać w nich potencjał choć nie zawsze go w pełni wykorzystują. Wiadomo by osiągać dobre wyniki musimy ciężko pracować bo nigdy nie jest tak dobrze by nie można było czegoś poprawić


– Z dwóch piłkarzy Ronaldo i Messiego, którego wyżej cenisz?
–Są to różne typy zawodników i każdy z nich jest bardzo dobrym piłkarzem. Dlatego tych dwóch zawodników cenię jednakowo.


– Który piłkarz zagraniczny jest dla Ciebie wzorem?
–Zawsze lubiłem zawodnika Milanu Paolo Maldini i niech tak zostanie.

– Dziękuję za rozmowę i życzę awansu do upragnionej III ligi.
Dziękuję bardzo.

mcChcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!