sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Adoptując psa nie zapłacisz podatku

Adoptując psa nie zapłacisz podatku

22-03-2013 13:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,073 | Komentarzy: 1
Adoptując psa nie zapłacisz podatku
Foto:
zacisze
Na środkowej Sesji Rady Miasta, która odbędzie się w dniu 27 marca br. radni będą głosować nad uchwałą, dzięki której osoby adoptujące psa bezdomnego, odłowionego z terenu Miasta Koła nie zapłacą za niego podatku wynoszącego w 2013 roku 30 zł.
Wszyscy zapewne możemy zaobserwować, że problem bezdomności zwierząt w szczególności na terenie naszego miasta Koła jest problemem narastającym dlatego jak czytamy w uzasadnieniu do projektu uchwały Wydział Ochrony Środowiska podjął działania zmierzające do poprawy tego stanu rzeczy poszukując nowych właścicieli dla bezdomnych zwierząt.

Wszystkich zainteresowanych do adopcji piesków zapraszamy m.in. do Przytuliska "Psia Nadzieja" - dającego schronienie i opiekę pokrzywdzonym, bezdomnym i zabłąkanym zwierzętom.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~michał 26-03-2013 17:33
W grudniu 2012 adoptowałem psa z tego przytuliska.Obiecano mi spisanie umowy o adopcje oraz książeczkę szczepień, o chipie już nie wspomnę.Do tej pory nie mogę się o nic doprosić.Pani tłumaczy się że nie ma czasu, że nie może znaleźć książeczki itp.Nawet jak uchwała zostanie przyjęta to i tak nic z tego nie będę miał. Czy mieliście podobne problemy z adopcją w tym schronisku? Ps.Ale za to piesek nawet bez dokumentów stał się pełnoprawnym członkiem rodziny.
| Zgłoś do usunięcia