sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Targi edukacyjne wyższych uczelni

Targi edukacyjne wyższych uczelni

29-03-2013 08:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,316 | Komentarzy: 0
Targi edukacyjne wyższych uczelni
Foto:
zacisze
Tegoroczne Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Kole zakończyły się sukcesem. Już po raz kolejny Społeczna Akademia Nauk była ich organizatorem przy aktywnym partnerstwie Starosty Kolskiego .
Na targi przyjechało osiemnastu wystawców z całej Polski, między innymi Politechnika Poznańska oraz Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet z Bydgoszczy a także inne Uczelnie Wyższe , Uczelnie Państwowe i Szkoły Policealne. Przybyły także szkoły z Koła : Społeczna Akademia Nauk ZOD Koło , Szkoła Policealna w Kościelcu , Powiatowy Urząd Pracy w Kole i Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Kole . W oficjalnym otwarciu Targów uczestniczyły Menadżer Regionalny Społecznej Akademii Nauk Pan Mariusz Glinkowski i Pani Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole Dorota Wiśniewska.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży, która tłumnie przybyła na to wydarzenie.
Podziękowania za wsparcie i zaangażowanie w organizacji Targów dla Starosty Kolskiego Wieńczysława Oblizajka , Pani Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole Doroty Wiśniewskiej i wszystkich pracowników Liceum Ogólnokształcącego.

Dziękujemy wszystkim patronom medialnym i szkołom za uczestnictwo w IV Targach Edukacyjnych Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Kole .

Materiał: SWSPIZ

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!