sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Biblijne opowieści o królestwie

Biblijne opowieści o królestwie

29-03-2013 10:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,703 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Biblijne opowieści o królestwie
Foto:
Dnia 27.03.2013r. w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kole miało miejsce rodzinne spotkanie uczestników ŚDS i ich rodzin przy stole wielkanocnym z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych .
Wszyscy zaproszeni Goście mieli przyjemność odbycia 45 –minutowej podróży w świat żywego słowa, muzyki i przedmiotów w trakcie wystawionego spektaklu teatralnego o charakterze biblijnym pt: „Biblijne opowieści o Królestwie”, w wykonaniu zaproszonych aktorów z Teatru „A” w Krakowie.

Spektakl opierał się na konwencji biblijnej, faktach z życia Chrystusa, rozgrywających się od cudu w Kanie Galilejskiej po chwile poprzedzające wjazd na osiołku do Jerozolimy. Ukazał widzom oraz przypomniał cuda i nauczanie Jezusa, mającego za przedmiot głównie proklamację Królestwa Bożego –nowej rzeczywistości, realizującej się dzięki zbawczej działalności Bożego Syna.

W trakcie spotkania odbył się także kiermasz różnorodnych prac, stroików świątecznych wykonanych przez uczestników pracowni artystycznej, stolarskiej, który wzbudził ogromne zainteresowanie, a tym samym zadowolenie wśród uczestników Domu.

MOPS
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!