sim
mycenter
Wiadomości Sport Piotr Reiss zaprasza na treningi w Kole

Piotr Reiss zaprasza na treningi w Kole

04-04-2013 09:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,263 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Piotr Reiss zaprasza na treningi w Kole
Foto:
Klub Sportowy Akademia Reissa – jedna z największych szkółek piłkarskich w Polsce ogłasza nabór na treningi piłkarskie w Kole. Do grona zawodników Akademii może dołączyć każde dziecko od 4 roku życia.
Akademia Reissa to szkółka piłkarska, która została stworzona zarówno dla chłopców i dziewczynek. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ponad 80 wykwalifikowanych trenerów po zagranicznych stażach, w blisko 45 lokalizacjach w całej Wielkopolsce. Swoje piłkarskie marzenia spełnia w Akademii ponad 2300 dzieci. Już niebawem, dołączą do nich zawodnicy z Koła.

Pomysłodawcą kuźni młodych piłkarskich talentów jest napastnik Lecha Poznań, Piotr Reiss:
Postawiliśmy na nowoczesny styl szkolenia dzieci. Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wiele klubów już na starcie prowadzi selekcje i odrzuca dzieci, które być może nie mają dziś umiejętności czy sylwetki, a my wiemy, że z nimi warto pracować, bo niewykluczone, że to właśnie one za 2-3 lata zrobią największe postępy.

Stanowimy dużą siłę i jesteśmy coraz lepiej zorganizowani. Mamy własną ligę, wieloletni plan szkolenia, a także organizujemy dodatkowe konsultacje dla najbardziej utalentowanych. Poza tym nasi zawodnicy biorą udział w turniejach, imprezach sportowych, organizujemy również wspólne wyjścia na mecze Lecha Poznań i zapraszamy dzieci na wakacyjne obozy. Co więcej - dbamy też o rozwój trenerów, organizując staże i kursokonferencje
- dodaje Reiss.

Zapisy pod nr tel. 502 741 749 oraz zapisy@akademiareissa.pl
Serdecznie zapraszamy na stronę www.akademiareissa.pl!

Foto: akademiareissa.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!