sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Czy grozi nam powódź?

Czy grozi nam powódź?

08-04-2013 10:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,529 | Komentarzy: 4
Czy grozi nam powódź?
Foto:
zacisze
"Nareszcie wiosna!"- to stwierdzenie możemy dzisiaj usłyszeć na każdym kroku. Według synoptyków z dnia na dzień temperatury będą rosły, co oznacza przybycie wiosny. Czy w takim razie grożą nam podtopienia wywołane topnieniem śniegu?
Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w na dzień dzisiejszy poziom rzeki Warty w Kole to 252 centymetrów. W naszym mieście za stan ostrzegawczy uznaje się 340 centymetrów a alarmowy - 390cm. Tendencja jest delikatnie rosnąca na poziomie +5cm, jednak nie grozi nam żadne zagrożenie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
~edward 09-04-2013 01:13
topnienie czego? śniegu? przecież już stopniał... zostały grudy po bałwanach i usypanych górach pod marketami. jaka powódź? to były najmniejsze opady od lat. i w dodatku deszczu nie ma.
| Zgłoś do usunięcia
~as 08-04-2013 16:28
Wielokrotnie zwracałem uwagę redaktorom portalu na ich słabą znajomość języka polskiego. W każdym niemal tekście robią straszne błędy. Tak samo i tu: "tendencja" nie może być rosnąca, przyrosty poziomu wody mogą mieć tendencję rosnącą lub malejącą.
| Zgłoś do usunięcia
~Kolan 08-04-2013 12:16
Śmieszne jest to co robicie ;) Czyżby urażały was te komentarze ? ;> Polecam przeczytać materiał zanim sie go opublikuje ;)
| Zgłoś do usunięcia
~kolanka 08-04-2013 11:43
Po co portal usuwa komentarze, w których internauci wytykają Wasze błędy. Nie lepiej przyznać się do błędu i się poprawić. Nie myli się ten co nic nie robi. A te 390zł poziomu alarmowego to pryszcz. Pozdrawiam dziennikarzy.
| Zgłoś do usunięcia