sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Turnieje o Puchar ZSRCKU

Turnieje o Puchar ZSRCKU

28-04-2013 10:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,008 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Turnieje o Puchar ZSRCKU
Foto:
zacisze
W piątek 26 kwietnia na kompleksie boisk „Orlik” przy ZSRCKU Kościelcu odbyły się turnieje: piłki siatkowej dziewcząt i piłki nożnej chłopców dla szkół gimnazjalnych. Zmagania toczyły się o puchar Dyrektora ZSRCKU.
W turnieju piłkarskim chłopców wystąpiły 3 drużyny: gimnazjaliści z Kościelca, Dębów Szlacheckich i działającego przy Zespole Szkół nr 1 w Kole Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II. Drużyny toczyły mecze każdy z każdym, a zwycięzcą obu swoich spotkań, a co za tym idzie – całego turnieju zostali chłopcy z Koła. Dodatkowy mecz towarzyski chłopcy z ZS nr 1 w Kole rozegrali przeciwko gospodarzom turnieju, czyli drużynie ZSRCKU Kościelec. Zmęczeni poprzednimi meczami chłopcy z Koła ulegli starszym kolegom ze szkoły średniej.

W kategorii dziewcząt wystąpiły 4 drużyny: gimnazjum z Kościelca, Sokołowa, Powiercia i Gimnazjum nr 3 w Kole. Także w tej kategorii dziewczęta z ZS nr 1 w Kole nie miały sobie równych, wygrywając wszystkie trzy mecze (w setach: 2:0 z Sokołowem, 2:1 z Powierciem i 2:0 z Kościelcem) i zdobywając puchar Dyrektora. Na podsumowanie zawodów gimnazjalistki z Koła rozegrały mecz przeciwko uczennicom szkoły średniej z Kościelca.

Gospodarze zadbali o dobrą atmosferę turnieju oraz wyżywienie i napoje dla uczestników. Pogoda dopisywała, tak wiec ten sportowy dzień był nagrodą dla gimnazjalistów za trzydniowe trudy egzaminów.

ZS1
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!