sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Kręgielnia na basenie?

Kręgielnia na basenie?

14-06-2013 13:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,836 | Komentarzy: 3
Tomasz Nowak
Kręgielnia na basenie?
Foto:
zacisze
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kole radni podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie części nieruchomości na czas nieoznaczony.
Część nieruchomości o jaką chodzi w tytule uchwały z dnia 29 maja br. dotyczy nowo budowanej krytej pływalni ,a dokładniej powierzchni, w której wg projektu planowana była kręgielnia.

Rada miasta wyraziła zgodę na wydzierżawienie na czas nieoznaczony części nieruchomości na terenie budowanej krytej pływalni o pow. 500,50 m2. Zaproponowany czas nieoznaczony związany jest z właściwym wyposażeniem w urządzenia i sprzęt pozwalający na uruchomienie działalności usługowej sportowo-rekreacyjnej.

Nie tak dawno w naszym mieście powstała pierwsza kręgielnia, a już słyszymy o dużym prawdopodobieństwie pojawienia się na mapie Koła kolejnego takiego miejsca. Czy będzie cieszyć się popularnością wśród mieszkańców Koła?

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~ss 17-06-2013 00:14
Nie rozumiem tego zdziwienia kregielnia. Przeciez od samego poczatku jest ona ujeta w projekcie. A co do procentow to akurat mam nadzieje ze ich tam nie bedzie.
| Zgłoś do usunięcia
~dziowanidziadzia 16-06-2013 15:13
basen i kregielnia?dobrze ze nie strzelnica, albo fabryka fajansu
| Zgłoś do usunięcia
~Kolanin 15-06-2013 10:21
Fajnie, że będzie tam lokal typu kręgielnia. Będzie można na przerwie wpaść na piwko lub na drina. Bo chyba procenty będą w takim lokalu ?
| Zgłoś do usunięcia