sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło 250 tys. na skatepark?

250 tys. na skatepark?

18-06-2013 10:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 17,348 | Komentarzy: 15
Jubiler Euro Koło
250 tys. na skatepark?
Foto:
Z informacji do których udało nam się dotrzeć wynika, że Burmistrz Miasta Koła podczas najbliższej sesji rady miasta (26 czerwca) zaproponuje zmianę budżetu miasta. Zmiana ta dotyczyć będzie budowy skateparku. Kwota jaka ma być przeznaczona na ten cel to 250 tysięcy złotych.
To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla młodzieży, która walczy o miejsce rekreacji w Kole. Planowany skatepark ma znajdować się przy ul. Buczka.

Proponowana przez Burmistrza zmiana trafi teraz na komisję a następnie pod głosowanie podczas czerwcowej sesji rady miasta.

Czy inicjatywa młodzieży i walka o możliwość rozwoju pasji przyniosła skutek? Na ostateczny wynik musimy poczekać do końca tego miesiąca.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (15)
~sylwek 24-06-2013 21:18
Człowieku weź się lepiej do jakiejś roboty zamiast wypisywać głupoty. Żadna sieć handlowa nie wybuduje ci marketu jeżeli wcześniej nie będzie wiedziała, że będzie miała w danym mieście klientów. Miasto ani burmistrz nie budują marketów, ani też nie mogą nikomu zabronić pobudować marketu czy innego sklepu lub jakiejkolwiek działalności gospodarczej. To było już w komunizmie i jak się kończy można zobaczyć w Korei Płn. lub na Kubie. Rozjerzyj się dookoła to zauważysz, że w tym kraju mamy kapitalizm. Markety to taka sama działalność gospodarcza jak każda inna. Tak samo zatrudniają ludzi i odprowadzają podatki. A co powiesz na to, że na Sienkiewicza budują kolejny market Lidl - i co robią to złośliwie żeby działać na szkodę mieszkańców. Oni takie gadki jak twoje mają w głębokim poważaniu. Im chodzi o to żeby sprzedawać swoj towar i na tym zarabiać. Przecież to jest proste. Według mnie to świadczy, o tym że Koło się rozwija - to logiczne skoro jest handel to mieszkańcy muszą mieć dochody żeby kupować. No inaczej być nie może.
| Zgłoś do usunięcia
~BŁAŻEJ 24-06-2013 17:26
NASZE MIASTO I BURMISTRZ SIE NADAJA DO SRANIA TRACA KASE NA BZDURY A W MIESCIE NAWET DRUG NIE POTRAFIA PORZADNIE ZROBIC POTRAFIA TYLKO WSZYSTKO ROZJE***C TAK JAK NASZ PKS ITD NA H*J TO NETTO MAŁO W KOLE JEST SKLEPÓW LUDZIE NIE MAJA ZA CO ZYC ROBIC ZAKUPÓW ZAMIAST TRACIC NA BZDURY I BRAC DO SWOJEJ KIESZENI LEPIEJ BY SIE POSTARALI ZAPEWNIC LUDZIA PRACE ZWLASZCZA TYM MLODYM GDZIE KUR**WA PRZYSZLOSC PRZED MLODYMI PO CO IM SKLEPY JAK NIE BEDA MIELI ZA CO KUPOWAC!! BANDA !!!!!!!! ŻADNEGO SKATEPARKU I ZADNYCH MARKETÓW
| Zgłoś do usunięcia
~NIe 22-06-2013 23:10
potrzebny jak dziura w moście>>DUZE NIE!!! lepiej dokończyć basen a potem robić SK??...<<
| Zgłoś do usunięcia
~jola 19-06-2013 23:32
ziomek - cieszę się, że to nie ty odpowiadasz za inwestycje w tym mieście, bo czuję, że byłoby to jedno wielkie partactwo i wieczne poprawki. Gdybyś cośkolwiek wiedział jak się realizuje inwestycje - jakikolwiek - prywatne czy samorządowe, to zdawałbyś sobie sprawę, że samo rozpoczęcie inwestycji to dopiero wierzchołek góry lodowej. Trzeba ciągle pilnować wykonawcę żeby cię nie robił w konia i nie wciskał tańszych zamienników i żeby robił zgodnie z dokumentacją. Żeby tego dopilnować trzeba się znać na rzeczy i ciągle być czujnym. Inaczej dostanie się za drogie pieniądze inwestycję, którą trzeba później będzie ciagle naprawiać i uzupełniać. Dobrze, że burmistrz pilnuje prawidłowego wykonywania miejskich inwestycji. Tylko wtedy będą one dobrze zrobione.
| Zgłoś do usunięcia
~ZIOMEK1231 18-06-2013 17:07
GDZIE JEST DEMOKRACJA, CHCEMY SKATEPARK! ZRÓBMY NAJLEPIEJ GŁOSOWANIE!
| Zgłoś do usunięcia
~ZIOMEK1231 18-06-2013 17:05
Nooooooooo znając burmistrza, to wątpię aby skatepark był BASEN NA 2012 miał być I CO JEST, NIC NIE MA?!
| Zgłoś do usunięcia
~dziewczyna :) 18-06-2013 16:28
No to tak. Uważam że Skate Park powinien być w Kole no bo do cholery gdzie mamy jeździć na deskach czy rolkach?? no gdzie?? Koło Kaufa czy Netto ?? To tam od razu wszyscy się czepiają nas że ,, W tych miejscach nie wolno jeździć ,, ! Weźcie coś zróbcie! Jeśli czyta to ktoś z urzędu i inne komentarze dotyczące tej budowy to mam nadzieje że weźmiecie i zrozumiecie że ten SKATE PARK JEST POTRZEBNY !! POZDERKI <3
| Zgłoś do usunięcia
~JA 18-06-2013 14:10
Placy zabaw jest w Kole bardzo duzo a już napewno więcej nie potrzeba . Co z tego ze wyremontuja drogi jak i tak za 3-4 miesiace te "łaty" pękają i odrywają się... Budowa SkateParku była już wiele razy omawiana i moim zdaniem wkoncu powinni zrobić coś dla młodzieży powyżej 13 lat...
| Zgłoś do usunięcia
~Olek 18-06-2013 12:38
Jestem za Skateparkiem dla, koła ale jestem przeciwny, aby z kasy miasta szło na niego 250 tys. Skoro jest tylu chętnych na powstanie tego obiektu to niech Sie zrzesza utworzą komitet społeczny, który również będzie zbierał kasę na to. Jest wiele możliwości, aby w ten sposób kasę na to uzyskać. Jeżeli młodzi będą czuli, że sami maja wkład ( materialny) w tworzenie tego skateparku inaczej będą go szanowali. Zbliżają Sie wybory i dlatego różne siły polityczne chcą tych młodych ludzi wykorzystać, aby robiąc karierę polityczną na ich plecach. Nie dajcie Sie młodzi wyrolować tym, co wam obiecują złote góry tylko pomyślcie nad konkretnymi rozwiązaniami Jak Miasto i ewentualni sponsorzy zobaczą WASZĄ WŁASNĄ inicjatywę ( nie krzyki pod ratuszem, ale Np zbiórka, nakrętek, złomu lub inne) to tez podejdą inaczej do tematu Trzeba konkretów a nie bicia piany źyczę powodzenia:)
| Zgłoś do usunięcia
~ToJA 18-06-2013 11:58
W mniejszych miastach od Koła jest skatepark .A u nas ? Co ma robić młodzież która interesuję się tym sportem . Walczą już ładnych pare lat . A teraz gdy juz jest tak blisko ... jakieś głupie komentarze "ten SkatePark potrzebny jest jak świni siodł" ... Prosze Was -_-
| Zgłoś do usunięcia
~ja 18-06-2013 11:43
no to co oni mają jeździć kutwa po netto kaufie żeby jakaś tragedia kiedyś się stała myślcie -.- nawet to wam przeszkadza ! przecież nie musicie od razy przeznaczyć całej kwoty ! -.- a oni od kilku lat się proszę o skate park !
| Zgłoś do usunięcia
~STEJ FLAJ 18-06-2013 11:42
Ludzie walczą 10 lat popiera ich społeczeństwo a teraz każdemu to nie pasuje bo są inne wydatki ludzie kazdy ma swoje hobby i zobaczycie ze nie bedzie 2, 3 osoby na skateparku POZDRAWIAM
| Zgłoś do usunięcia
~ToJA 18-06-2013 10:40
Wasze zdanie jest tyle warte co nic :) . To zależy od rady miasty . Jest napisane , że ta informacja trafi pod głosowanie pod koniec tego miesiąca .
| Zgłoś do usunięcia
~mono 18-06-2013 10:35
ten SkatePark potrzebny jest jak świni siodło
| Zgłoś do usunięcia
~Złoty 18-06-2013 10:32
Zamiast 250tys wydawać na SkatePark lepiej zapłacić ze 2,3 osobom żeby w świetlicach i na boiskach młodzieżą sie zajmowały SkytePark max kilka osób się pojawi. Czas płacić ludziom za zajmowanie się młodzieżom typu trenerzy instruktorzy wychowawczy itp Jest wiele bardziej rozwijających dyscyplin. Za 250tyś 2 osoby mają wypłaty za prace z młodzieżą przez 5,6 lat myślmy rozsądnie Pozdrawiam Serdecznie
| Zgłoś do usunięcia