sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Festiwal Projektów w ZSE-A

Festiwal Projektów w ZSE-A

22-06-2013 08:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,211 | Komentarzy: 2
Festiwal Projektów w ZSE-A
Foto:
zacisze
W dniu 20 czerwca 2013 r w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole odbył się Festiwal Projektów. ZSEA w Kole od roku szkolnego 2012/2013 uczestniczy w projekcie systemowym "Czas zawodowców - wielkopolskie kształcenie zawodowe".
Uczniowie klas pierwszych technikum ekonomicznego w ramach tego projektu w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach prowadzonych metoda projektu. Pod opieką nauczycieli opracowali różne prace. Powstał kalendarz, książka i kilka prezentacji multimedialnych o tematyce związanej z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, kontami i lokatami bankowymi, statystyką. Efekty tych prac zostały przedstawione na Szkolnym Festiwalu Projektów.

Zadaniem jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele z grona młodzieży i nauczycieli, było wybranie dwóch najlepszych projektów, które zostaną przedstawione na Festiwalu Projektów w Poznaniu w dniu 17 września 2013r.

Po ostatecznych dyskusjach, za najlepsze uznano projekty: "Konto osobiste - gdzie założyć i jak na tym zyskać?"przygotowany przez uczniów: Patrycja Górczewska, Sylwia Kubiak, Alicja Kwiręg i Dawid Musiał pod opieką merytoryczną pani Anety Kunickiej oraz "Statystyczny obraz ucznia naszej szkoły – czyli, w czym może być pomocna statystyka" - opracowany przez Zbigniewa Kubiaka i Kamila Szymańskiego pod opieką pani Katarzyny Krzymińskiej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w Poznaniu.

Katarzyna Krzymińska
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~wzorowyuczen 24-06-2013 17:14
ZWYCIĘZCOM - komu, czemu ! Taki błąd...
| Zgłoś do usunięcia
~as 23-06-2013 23:47
Czytając początkowo ten tekst nie zdziwiła mnie jego mierna jakość. Pomyślałem, że autorami są redaktorzy e-kolo. W podpisie widnieje jednak nazwisko Katarzyny Krzymińskiej - opiekunki jednego z projektów, mniemam nauczycielki w ZSE. Pani profesor, proszę popracować nad językiem. Przecież taki opis zdarzeń dyskwalifikuje panią jako nauczyciela. Co z tym fantem ma począć młodzież, którą pani uczy?
| Zgłoś do usunięcia