sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Stanisław Michalkiewicz w Kole

Stanisław Michalkiewicz w Kole

27-06-2013 11:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,301 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Stanisław Michalkiewicz w Kole
Foto:
Na zaproszenie Stowarzyszenia „Pozytywna Wielkopolska” i Kongresu „Nowej Prawicy” w Kole, 25 czerwca do Miejskiego Domu Kultury w Kole, przy ulicy Słowackiego przyjechał znany dziennikarz i publicysta Stanisław Michalkiewicz. Swego czasy był on członkiem Unii Polityki Realnej i redaktorem naczelnym tygodnika „Najwyższy Czas”.
Na spotkanie przybyło około stu mieszkańców z Koła i okolic, którzy z uwagą wysłuchali rysu historycznego Europy i Polski od czasów kongresu wiedeńskiego 1815 r. poprzez I i II wojnę światową po czasy współczesne.

Na zakończenie dziennikarz w wyczerpujący sposób odpowiadał na zadawane pytania. Przed prelekcją i po, publicysta otrzymał sporą porcję oklasków. Przed wejściem na salę i przy wyjściu Pan Stanisław sprzedawał swoje książki, składając na każdej autograf. Po zakup książek ustawiła się spora kolejka, bowiem książki szły jak świeże „bułeczki”.

– Cieszy mnie duża frekwencja na spotkaniu z Panem redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem zwłaszcza młodzieży, co daję nadzieje na przyszłość – powiedział jeden z organizatorów spotkania Marcin Kwiatkowski.

Michał Chojnacki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~Cyber 28-06-2013 22:55
Mało reklamowane spotkanie, inaczej ludzi zjawiłoby się 5 razy więcej. Pan Michalkiewicz jest z pewnością postacią nietuzinkową i warto go posłuchać.
| Zgłoś do usunięcia
~ela 28-06-2013 09:50
Bardzo żałuję że nie mogłam być na tym spotkaniu.Liczyłam na wiele mądrych, rzetelnych informacji.Frekwencja jak na Koło zadziwiająca.Żaden posel nie przyciągnął tylu ludzi.Widać że i kolskie społeczeństwo mądrzeje
| Zgłoś do usunięcia
~Andrzej 28-06-2013 09:45
Szkoda ze nie mogłem przyjść :(
| Zgłoś do usunięcia