sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Parkujący ograniczają widoczność

Parkujący ograniczają widoczność

25-07-2013 13:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,693 | Komentarzy: 6
Parkujący ograniczają widoczność
Foto:
zacisze
Od ostatnich artykułów o nieprawidłowo zaparkowanych pojazdach, nie ma dnia, aby na naszą redakcyjną skrzynkę nie przychodziły zdjęcia niesfornych kierowców, my jednak postanowiliśmy pokazywać tylko te najbardziej rażące.
Na zdjęciu przedstawione są dwa samochody, które parkują na miejscu do tego nie przeznaczonym, co więcej, są to samochody, którym posturą daleko do fiata 126p, przez co zasłaniają kierowcom wyjeżdżającym z ulicy Zegarowej. Nasz czytelnik, który przesłał do nas to zdjęcie zapewnia, że samochód marki Honda, jest w tym miejscu częstym "gościem".

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
~ja 29-07-2013 17:14
O widzę że ktoś usuwa komentarze, był jeszcze jeden...
| Zgłoś do usunięcia
~do do Janusz 27-07-2013 00:42
Widać i to bardzo dobrze. Sam sprawdzałem ;)
| Zgłoś do usunięcia
~kierowca 2013 26-07-2013 19:15
Kierowco, wysil się i pomyśl trochę (jeśli potrafisz). To, że te samochody stoją w rzędzie z innymi to żadne wytłumaczenie. One stoję tuż przy zakręcie (a parking jest o kilka metrów bardziej w prawo - na zdjęciu), żeby kierowca wyjeżdżający z ulicy miał widoczność - perspektywę.
| Zgłoś do usunięcia
~do Janusz 26-07-2013 07:40
tylko, ze kaufland to parking na prywatnej dzialce a tutaj to droga/parking publiczny. Prosze sprobowac stanac pryz wyjezdzie obok apisu, ciekawe czy bedzie Pan widzial czy cos nadjezdza z lewej strony
| Zgłoś do usunięcia
~Janusz 26-07-2013 07:20
Potwierdzam Pana przede mną. Byłem tam wczoraj i wcale a wcale te auta tam nie przeszkadzały, jeżeli chodzi o widoczność. Być może stoją jakoś nie tak, ale nie róbmy o to krzyku. Polecam popatrzeć czasami na parking przy Kauflandzie :) Szczególnie przed wejściem.
| Zgłoś do usunięcia
~Kierowca 25-07-2013 20:24
Ale sie czepiacie o pierdoły , parkuje tam codziennie i w niczym mi ten samochod nie przeszkadza. Stoi w takim samym rzędzie jak reszta samochodów na parkingu , wiec czemu miałby psuc widocznosc ? A tak poza tym to wydaje mi sie , ze to nie jest też złe parkowanie , bo zakaz parkowania w innych miejscach niż wyznaczone jest tylko w strefach osiedlowych , a to strefa osiedlowa nie jest , tak więc zluzujcie troche z tymi artykułami o złym parkowaniu bo wiekszość przypadków które tu pokazujecie nie jest jakaś "kontrowersyjna" (zaznaczam , że wiekszość , nie wszystkie ). Zabierzcie sie lepiej za śledzenie tych co z was kase doją czyli od radnych zaczynając na rządzie RP kończąc.
| Zgłoś do usunięcia