sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Wyróżnienie dla Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie

Wyróżnienie dla Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie

23-04-2010 14:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,150 | Komentarzy: 0
Wyróżnienie dla Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie
Foto:
zacisze
W dniu 30 marca 2010r w Teatrze Buffo w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie, społecznej kampanii edukacyjnej „Sprawdź, czy Twoje picie jest bezpieczne” zorganizowanej przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, koordynowanej w mieście Kole przez Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie. Na spotkaniu omówiono dotychczasowy przebieg kampanii i przedstawiono plany kontynuacji działań w jej zakresie.
Zastępca Dyrektora PARPA – Katarzyna Łukowska zaprezentowała aktywność gmin w kampanii w wystąpieniu zatytułowanym „Co nam się udało wspólnie zrobić?”
Gośćmi specjalnymi spotkania byli: prof. Emanuel Scafato, Dyrektor, współpracującego z WHO, Centrum Badań i Promocji Zdrowia w Zakresie Alkoholu i Problemów Zdrowotnych Związanych z Alkoholem i dr nauk med. Bohdan Woronowicz, znany specjalista mający wpływ na zmiany w sposobach leczenia osób uzależnionych w Polsce. Dr Woronowicz omówił temat „Alkohol a szkody społeczne – czyli co powinno motywować do podejmowania działań w celu ograniczenia spożycia alkoholu w Polsce”.
Podczas spotkania Dyrektor PARPA – Krzysztof Brzózka wręczył wyróżnienia 13 ambasadorom kampanii, których wysiłek i podejmowane działania wykraczały znacznie poza ramy zarysowane przez organizatorów. Wyróżnionych wyłoniono spośród blisko 1400 samorządów biorących udział w kampanii. Wśród nagrodzonych samorządów lokalnych jest miasto Koło.

Zapraszamy na stronę projektu

www.wyhamujwpore.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!