sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Pracownicy Starostwa na szkoleniu

Pracownicy Starostwa na szkoleniu

11-10-2013 08:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,910 | Komentarzy: 5
Pracownicy Starostwa na szkoleniu
Foto:
zacisze
W dniach 03-04.10.2013 roku Starosta Kolski zorganizował Szkolenie Obronne dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu kolskiego, które odbyło się w Skorzęcinie i Powidzu. W szkoleniu brali również udział pracownicy jednostek samorządu terytorialnego powiatu tureckiego i powiatu słupeckiego.
Pierwszy dzień był dniem szkolenia teoretycznego, w którym zajęcia w formie wykładów prowadzili pracownicy Oddziału Spraw Obronnych Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie. Po południu odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, połączonej z ćwiczeniami na fantomach. Szczególnie wartościowe były ćwiczenia na fantomach niemowląt.

Drugi dzień szkolenia zorganizowany został w 33 Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu. Oficerowie przeprowadzili szkolenie z zakresu RENEGATE oraz przybliżyli historię i tradycję Sił Powietrznych Rzeczypospolitej Polskiej. Ponadto zaprezentowano posiadane statki powietrzne, udostępniono lotnisko oraz obiekty Wojskowej Straży Pożarnej.


RJ
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
as 11-10-2013 16:33
To jakaś paranoja. Szkolenie dla samorządów prowadzone przez wojsko. Popatrzcie na zdjęcie, a zobaczycie kto w nim brał udział. Marnotrawienie publicznych pieniędzy. Prawdą jest , że ci urzędnicy w tym czasie niczego sensownego by nie robili – bo niby co?
| Zgłoś do usunięcia
Krzysiek 11-10-2013 15:53
mam dość tej całej władzy czas powiedzieć STOP! Kto za tym żeby zorganizować debate na temat tego wszystkiego co dzieje sie w tym miescie łapa w górę
| Zgłoś do usunięcia
on 11-10-2013 15:49
mhm oni i sytuacje kryzysowe... wyrzucanie naszych pieniedzy w bloto...
| Zgłoś do usunięcia
xxx 11-10-2013 13:47
To nie jest zabawa tylko poważne szkolenie, które ma na celu poprawić działalność organów administracji publicznej na wypadek sytuacji kryzysowych.
| Zgłoś do usunięcia
czytelnik 11-10-2013 12:17
I tak właśnie "władza" bawi się za nasze pieniądze...
| Zgłoś do usunięcia