sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Drugi przetarg unieważniony

Drugi przetarg unieważniony

16-10-2013 10:45 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,629 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Drugi przetarg unieważniony
Foto:
Smutną niestety mamy wiadomość dla młodzieży, która walczyła o zbudowanie skateparku w naszym mieście. Drugi przetarg na podjęcie tej inwestycji został unieważniony. Ponownie Urząd Miasta otrzymał tylko jedną, przekraczającą budżet ofertę.
W miesiącu lipcu ruszył przetarg zatytułowany "Budowa Skateparku przy ul. Buczka w Kole", który został unieważniony, z uwagi na zbyt wysoką kwotę jedynej oferty, przewyższającą budżet o 100 tysięcy złotych.

Po małej przerwie podjęto drugą próbę znalezienia wykonawcy, który wykona inwestycję większej niż zakłada przetarg, niestety - nie udało się. Drugi raz przetarg został unieważniony z tego samego powodu.

Na ten rok temat budowy skateparku odchodzi na bok. Burmistrz Miasta wróci do niego w 2014 roku.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Tomasz 16-10-2013 23:59
Ja proponuję Górze, aby podjęli środki do zbudowania czegoś dla ogółu a nie dla mniejszości. Poprawa chodników, jakieś miejsca, gdzie warto sobie posiedzieć lub pochodzić w niedzielne popołudnie, a potem zająć się mniejszymi grupami ludzi.
| Zgłoś do usunięcia
kolak2 16-10-2013 19:54
do Łukasz. Pierwsza faza projektu ( przygotowanie miejsca pod Skatepark bez jego wyposażenia) ma kosztować około 350 tys. to są dane ze strony Miasta. Posostaje nam tylko domyslać się ile może kosztować usupełnienie Skateparku w odpowiednie urządzenia posiadające atesty bezpieczeństwa. Oczywiście Skatepark przydał by sie w Kole ale trzeba zadać sobie pytanie - czy na pewno stać miasto na kolejną drogą wieloletnią inwestycję, czy nie mamy innych wydatków. Moim zdaniem to że władza się ugieła to typowa kiełbasa wyborcza, zbliżają się wybory i odmowa młodzieży która krzyczy i zastrasza była by strzałem w kolano dla władzy.
| Zgłoś do usunięcia
Sonda uliczna 16-10-2013 18:20
Zgadzam się z kolakiem2. Po prawej stronie jest sonda uliczna na 1591 głosujących: - 51% (806 głosujących) opowiedziała się za budową skateparku - 46% (738 głosujących) opowiedziało się przeciwko - Natomiast 3% (47) nie ma żadnego zdania. A zatem jak widać społeczeństwo jest podzielone.
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 16-10-2013 17:24
Ja uważam że to by była dobra sprawa dla kolskiej młodzieży tylko wszystko w granicach rozsądku budżetowego. A ja mam takie pytanie jaka to była maksymalna kwota jaka chce władza wydać na tą inwestycje?
| Zgłoś do usunięcia
kolak2 16-10-2013 16:45
Zapewne KOLAK1 należy do maleńkiej grupy zwolenników tej nie trafionej inwestycji. Po jego miernej wypowiedzi widać jakimi sposobami wpłynęli na decyzję włodarzy miasta - zakrzyczeli ich, psychicznie złamali i wymusili aby utopić pieniądze w ten skatepark. Nie dopuszczają do siebie myśli że inni mieszkańcy są przeciwni aby ich pieniądze wywalać w błoto. Dziękuję KOLAK1 dzięki takim postawom jak Twoja widać dla kogo będą zmarnowane te pieniądze, dla szczeniaka bez honoru który za inne poglądy by rozstrzeliwał. Brawo dla ludzi którzy podjęli decyzję o budowie Skateparku, rzeczywiście należy się takim bandytom jak KOLAK1 .
| Zgłoś do usunięcia
kolak1 16-10-2013 15:08
marnowanie pieniędzy? marnowaniem pieniędzy by było zastrzelenie cie , to by było straszne marnotrawstwo na kulę
| Zgłoś do usunięcia
Kolak2 16-10-2013 14:41
Proszę zauważyć że nie wszyscy mieszkańcy Koła sa za marnowaniem pieniędzy w ta inwestycję.
| Zgłoś do usunięcia