sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Kibice wspierają kolskich uczniów

Kibice wspierają kolskich uczniów

22-10-2013 08:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,947 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Kibice wspierają kolskich uczniów
Foto:
To już tradycja, że w miesiącu wrześniu kolscy kibice Lecha Poznań aktywnie prowadzą zbiórkę przyborów szkolnych dla uczniów z kolskich podstawówek. Zakończyła się właśnie 6 akcja a jej wynik zaskoczył pozytywnie wszystkich zaangażowanych.
Jak sami organizatorzy podkreślają : "W sześcioletniej historii była to najbardziej owocna zbiórka" Zbiórka artykułów szkolnych była prowadzona przez cały miesiąc wrzesień. Wszyscy, którzy chcieli pomóc mogli przynosić dowolne przybory do kolskiego Sklepu Kibica przy ul. Toruńskiej 16 w Kole.

Artykuły przynosili do sklepu nie tylko wierni kibice czy też przyjaciele organizatorów, ale i zwykli mieszkańcy, niczym nie związani z kibicowaniem. To cieszy, bo widać, że kibice Lecha Poznań w Kole poza angażowaniem się w doping swojej drużyny, robią wiele dobrego dla społeczności lokalnej. Cały zebrany stos widoczny na zdjęciu zostanie przekazany do szkół podstawowych nr: 2,4,5 w Kole.

Kibicom dziękujemy w imieniu dzieci, za pomysł i za kontynuowanie go już szósty rok z rzędu.

Na koniec pragniemy przekazać kilka słów od osób zaangażowanych w akcję "Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wspomogli naszą akcję. Zebrane artykuły przekażemy do 3 kolskich podstawówek."- organizatorzy zbiórki artykułów szkolnych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
kibol 25-10-2013 20:49
a czemu politycy nic nie zorganizują, kolscy radni społecznicy itp....????? i co kibol to od razu bandyta? mniej tvnów ludzie!!!
| Zgłoś do usunięcia