sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Uczniowie trzymają formę

Uczniowie trzymają formę

22-10-2013 10:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,956 | Komentarzy: 1
Uczniowie trzymają formę
Foto:
zacisze
W dniu 19.10.2013 r. uczniowie klasy V i VI z rodzicami wzięli udział w pikniku klasowym. Pomysłodawczynią tego spotkania była wychowawczyni klas- mgr Joanna Jokiel, która w ten sposób włączyła się w program oświatowo-zdrowotny proponowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kole.
Z zaproponowanych przez organizatorów programów wybraliśmy program pod hasłem " Trzymaj Formę", którego głównym celem jest poprawa sposobu odżywiania się młodzieży oraz promowanie aktywności fizycznej. W trakcie pikniku propagowaliśmy aktywny wypoczynek i m.in. po rozgrzewce biegliśmy "ścieżką zdrowia", pokonaliśmy tor przeszkód oraz uczestniczyliśmy w różnych konkurencjach sportowych.

Promując zdrowe odżywianie przy ognisku zamiast kiełbasek częstowaliśmy się przygotowanymi przez rodziców owocami. Cała impreza przebiegła w miłej atmosferze i dała wszystkim uczestnikom wiele radości i satysfakcji.

SP4
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
MarcysiaaNLJ 04-04-2016 14:03
Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Znalazlam w necie dobry sposob na schudniecie, wpiszcie sobie w google - xxally radzi jak szybko schudnac
| Zgłoś do usunięcia