sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Kolski Sztab WOŚP rozpoczyna pracę

Kolski Sztab WOŚP rozpoczyna pracę

23-10-2013 08:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,037 | Komentarzy: 2
Kolski Sztab WOŚP rozpoczyna pracę
Foto:
zacisze
22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się coraz większymi krokami. Nie tak dawno na oficjalnej konferencji prasowej Jurek Owsiak zaprezentował cele jakie wyznaczył sobie przy najbliższym finale. Tym razem wolontariusze zbierać będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.

W Kole oczywiście też będziemy grać. 12 stycznia 2014 roku, kolscy wolontariusze wyjdą na ulicę, i dęba kwestować na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Kolski sztab już rozpoczął pracę nad organizacją finału.

W trakcie przygotowań jest również scenariusz wydarzeń scenicznych. Scena tradycyjnie stanie na ulicy Prusa w Kole, jedyną pewną rzeczą jest fakt "Światełka do nieba" o godzinie 20.00, wszystko inne to jeszcze tajemnica.

Sztabowy zapraszają wszystkich chętnych, którzy mają świeże pomysły na organizację finału w Kole w każdy czwartek po godzinie 14.00 w kolskiej Harcówce przy ul. Bliznej.Foto: J. Szałaśny
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
krychu 23-10-2013 23:04
to nie przychodź, nikt cię nie zmusza. Tylko jak kiedyś będziesz musiała skorzystać z pomocy w szpitalu i akurat będzie sprzęt WOŚPu, to bądź honorowa i odmów pomocy z tego sprzętu.
| Zgłoś do usunięcia
Ala 23-10-2013 15:14
Nie chcę WOŚP-u w Kole!!!!!!!!!!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia