sim
naturhouse
Wiadomości Gmina Kłodawa Kłodawa na targach TOUR SALON

Kłodawa na targach TOUR SALON

23-10-2013 09:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,984 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kłodawa na targach TOUR SALON
Foto:
Za nami kolejna odsłona turystycznych targów TOUR SALON, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 17-19 października 2013 roku. Tegoroczna edycja targów trwała trzy dni. Największe święto turystyki w Polsce było krótsze, ale intensywniejsze. W tym roku Krajem Partnerskim była Japonia. To kraj z pięknymi i długimi tradycjami, które poznać można było dokładniej właśnie podczas targów. Przybliżone zostały najpopularniejsze zwyczaje, jak wykonywanie orgiami czy kaligrafia, ciekawych z perspektywy Europejczyka być może nawet egzotycznych.
Nowością na Tour Salonie było partnerstwo regionu zagranicznego Regionu Veneto ze stolicą w Wenecji. Od alpejskich wyżyn na północy do wypełnionej wodą równiny na południu, Veneto oferuje podróżnemu ciekawy wachlarz doświadczeń, którego żaden inny włoski region nie może dostarczyć. W zależności od sezonu w Veneto zawsze każdy znajdzie coś dla siebie.

Kąpiele słoneczne i morskie na piaszczystych plażach – Złotych Dolomitach - dają największą radość latem, a ośnieżony region górski gwarantuje zimowe szaleństwo. Targi TOUR-SALON odwiedzili sławni globtroterzy. Martynę Wojciechowską, Marcina Kydryńskiego i Marka Kamińskiego można było spotkać na stoisku National Geographic, na którym podpisywali swoje książki.

Gmina Kłodawa, w bieżącym roku, zaprezentowała się na targach, jako członek stowarzyszenia Centralny Łuk Turystyczny. Dzięki gościnności Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, stowarzyszenie CŁT dysponowało ladą wystawienniczą i promowało swoich członków. Przedstawiciele członków stowarzyszenia obsługiwali stoisko w czasie trzech dni trwania targów od 17 do 19 października 2013 roku.

Opracowała: Izabela Nowakowska
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!