sim
mycenter
Wiadomości Pożary Spłonął we własnym domu

Spłonął we własnym domu

26-10-2013 14:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,527 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Spłonął we własnym domu
Foto:
W miejscowości Bylice gm. Grzegorzew doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Dowódca po przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że pali się budynek mieszkalny pokryty eternitem.
W miejscowości Bylice gm. Grzegorzew doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Dowódca po przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że pali się budynek mieszkalny pokryty eternitem. Płomienie obejmowały część dachu oraz dwa pomieszczenia. Właściciel poinformował, że w budynku przebywa jedna osoba.

Zadysponowano Pogotowie Energetyczne, które odłączyło zasilanie do budynku i w trakcji przebiegającej przy budynku. Ratownicy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych podali dwa prądy wody na palące się pomieszczenia.

Po przytłumieniu płomieni ratownicy weszli do pomieszczenia i je przeszukali. Ratownicy znaleźli ciało człowieka. Ciało to było częściowe zwęglone nie nadawało się do podjęcia KPP. Z budynku wyniesiono butlę 11 kg propan-butan, którą zakręcono i schłodzono. Strażacy prowadząc prace rozbiórkowe dogaszali palącą się konstrukcję dachu oraz strop typu polepa. Do działań była używana kamera termowizyjna celem określenia źródeł ognia i przebywających osób. W pożarze śmierć poniósł mężczyzna ok. 67 lat. Straty wyniosły 60 tyś zł.

KP PSP Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!