sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Radni omawiali budżet. Większość za kinem

Radni omawiali budżet. Większość za kinem

05-12-2013 09:20 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,005 | Komentarzy: 3
Radni omawiali budżet. Większość za kinem
Foto:
zacisze
Wczorajszy dzień to dla kolskich radnych twardy orzech do zgryzienia, a to za sprawą komisji budżetu i finansów, podczas której spotkali się prawie wszyscy przewodniczący poszczególnych komisji, aby obradować o projekcje budżetu na rok 2014.
O większości inwestycji, które pojawiły się w projekcie budżetu pisaliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodni, czy któraś z nich zostanie wprowadzona w życie? to wszystko zależy od radnych. Podczas wczorajszej komisji, radni zgłaszali swoje pomysły do budżetu oraz propozycje inwestycji. A jak wiadomo, żadna inwestycja sama się nie wybuduje, zatem każda nowa propozycja wiązała się z pominięciem innej.

To co nas cieszy to podjęcie tematu kolskiego kina. Większość radnych zauważyła problem braku cyfryzacji i potrzebnych ku temu środków. Czy skatepark zostanie wyrzucony z budżetu na rzecz kina? A może w budżecie pojawią się obie inwestycje. O tym dowiemy się niebawem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
alpago 07-12-2013 21:19
Zaorać ten teren razem z kinem
| Zgłoś do usunięcia
PKL 05-12-2013 16:59
KINO KINO. Tylko żeby w nim same bajki nie puszczali bo np w koninie w Helios jak patrze na repertuar to mnie szlak trafia. Same bajki. Ostatnio na horror musiałem jechać do Kalisza bo tu w okolicy nigdzie nie puszczają takich filmów masakra :(
| Zgłoś do usunięcia
Joanna 05-12-2013 11:51
KINO KINO !!!!
| Zgłoś do usunięcia