sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło XLI Sesja Rady Miejskiej

XLI Sesja Rady Miejskiej

18-12-2013 07:54 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,561 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
XLI Sesja Rady Miejskiej
Foto:
zacisze
W dniu dzisiejszym wyjątkowo o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Kole ul. Stary Rynek 1 odbędzie się XLI Sesja Rady Miejskiej w Kole.
Ciekawym punktem obrad na środowej sesji jest projekt uchwały w sprawie określenia wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami na terenie miasta Koło.

Poniżej prezentujemy Państwu porządek obrad dzisiejszej sesji:
1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Powitanie gości.
4. Propozycje do porządku obrad.
5. Informacja z działalności międzysesyjnej Burmistrza Miasta Koła.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Podjęcie uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kole na rok 2014.
8. Podjęcie uchwały w sprawie Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Narkotykowych w Kole na lata 2014-2016.
9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze oraz zasad częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłat i trybu ich pobierania.
10. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Konin na sprawowanie opieki nad osobami nietrzeźwymi doprowadzonymi z terenu Gminy Miejskiej Koło do Ośrodka Doraźnej Pomocy Osobom z Problemem Alkoholowym i Przemocą w Koninie w 2014 r.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Kilińskiego 5 stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło.
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w Kole przy ul. Fleszarowej – Muskat (działka o pow. 0,0149ha).
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w Kole przy ul. Fleszarowej – Muskat (działka o pow. 0,0141 ha).
14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło (rejon ul. Nowowarszawskiej).
15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło (rejon ul. Asnyka).
16. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami na terenie miasta Koło.
17. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2013.
18. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetu Miasta Koła na 2013 rok.
19. Podjęcie uchwały w sprawie ponowienia skargi na Burmistrza Miasta Koła.
20. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
21. Wolne głosy i wnioski.
22. Zamknięcie obrad XLI Sesji Rady Miejskiej w Kole.

fot. F&A Media
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!