sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Ostatnie spotkanie przed finałem [FOTO]

Ostatnie spotkanie przed finałem [FOTO]

09-01-2014 17:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,198 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Ostatnie spotkanie przed finałem [FOTO]
Foto:
To już dosłownie ostatnie chwile przed rozpoczęciem 22 Finału WOŚP w Kole. Dzisiaj przyszedł czas na spotkanie sztabu z wolontariuszami, którzy w niedzielę wyruszą w wyznaczone miejsca, aby kwestować na rzecz dzieci oraz seniorów.
W harcówce ZHP w Kole punktualnie o godzinie 15:00 kolski sztab spotkał się z wolontariuszami, aby wraz z przedstawicielami Komendy Powiatowej w Kole poinformować młodzież jak bezpiecznie przeprowadzić kwestę.

Dla wolontariuszy to również okazja, aby spotkać się z innymi, którzy tak jak oni chcą pomóc i wesprzeć fundację Jurka Owsiaka.

Przypominamy wszystkim czytelnikom, że wszystkie informacje dotyczące finału znajdziecie na specjalnym serwisie naszego portalu www.wosp.e-kolo.pl

A na koniec zaproszenie dla wszystkich mieszkańców do wzięcia udziały w koncercie finałowym od Jurka Owsiaka oraz szefa kolskiego sztabu.

Foto: F&A MEDIA
Video: TVK KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Pat 11-01-2014 17:59
zanim coś napiszesz to sprawdź ile pieniędzy z wszelkich fundacji idzie na cele statutowe a ile na pomoc, podpowiem 75/25. WOŚP w przeciwieństwie do większości fundacji daje na pomoc większość zgromadzonych środków.
| Zgłoś do usunięcia
kik 10-01-2014 18:49
Owsiaka nie lubia wszystkie partie prawicowe.
| Zgłoś do usunięcia
ZZ. 10-01-2014 08:15
Dlaczego nie popieram akcji p. Owsiaka: Po trzecie, Orkiestra zakupuje dla szpitali drogi sprzęt, którym chwali się w mediach, ale nie interesuje się później ich losem, nie dba o zapewnienie odnawialnych materiałów i środków do serwisu urządzeń. W związku z tym wiele z tych urządzeń bardzo szybko przestaje pełnić swoją funkcję albo działa wadliwie, bo szpitale nie posiadają pieniędzy na ich utrzymanie, a lekarze mają kłopot i narzekają na Owsiaka za pozorną, krótkotrwałą pomoc.
| Zgłoś do usunięcia
ZZ. 10-01-2014 08:13
Dlaczego nie popieram akcji p. Owsiaka: Po drugie, na cele charytatywne Orkiestra wydaje zaledwie około połowy zebranych środków, czyli znaczną część pieniędzy otrzymanych od ludzi konsumuje. Jest to biurokratyczna instytucja, która pozwala dobrze żyć z ludzkich pieniędzy grupie kolesi związanych z Jerzym Owsiakiem.
| Zgłoś do usunięcia
ZZ. 10-01-2014 08:06
Dlaczego nie popieram akcji p. Owsiaka: Po pierwsze, przy tej inicjatywie zatracono ducha działalności charytatywnej i pomocy płynącej z ludzkiego serca. Organizatorzy Orkiestry przekształcili oddolną akcję społeczną w zorganizowaną instytucję do zarabiania pieniędzy.
| Zgłoś do usunięcia
as 09-01-2014 22:07
A dlaczego to przyjacielu chcesz go przegonić. To dobry człowiek i dobrze chce również dla ciebie i twoich bliskich.
| Zgłoś do usunięcia
Rudy 09-01-2014 20:29
Przegonić Owsiaka z Koła! wont!
| Zgłoś do usunięcia