sim
naturhouse
Wiadomości MKS Olimpia Koło Olimpia wysoko w turnieju Karton Cup

Olimpia wysoko w turnieju Karton Cup

21-01-2014 12:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,401 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Olimpia wysoko w turnieju Karton Cup
Foto:
W dniu 19 stycznia 2014r w Zduńskiej Woli został rozegrany Ogólnopolski turniej w halowej piłce nożnej rocznika 2000. W turnieju wzięła udział drużyna trampkarza młodszego prowadzona przez trenera Jacka Czaplewskiego.
Skład drużyn, które pojawiły się na turnieju był bardzo mocny. Organizatorzy podzielili zespoły na dwie grupy i tak w grupie A spotkały się: Zagłębie I Lubin, CHKS Łódź, Skra Częstochowa, Włókniarz Zgierz, Pogoń II Zduńska Wola natomiast w grupie B wystąpiły : Zagłębie II Lubin, GKS Bełchatów, ,, Olimpia ‘’ Koło, Pogoń I Zduńska Wola, Osir Koluszki. Nasi chłopcy spisali się dzielnie i awansowali do półfinału turnieju zostawiając za plecami takie zespoły jak GKS Bełchatów, Zagłębie II Lubin.

W walce o podium a szczególnie w meczu o 3 miejsce zabrakło chłopcom trochę sił oraz szczęścia i ostatecznie drużyna zajęła dobre 4 miejsce. Należy nadmienić że w składzie zespołu z Koła wystąpili zawodnicy, którzy są uczniami klasy sportowej w Zespole Szkół nr 1 w Kole oraz chłopcy z rocznika 2001, którzy dzielnie rywalizowali ze starszymi kolegami.

Skład zespołu: Bąkowski, Buczkowski, Stróżyński, Frydziński, Gatrzkie, Kołodziejek, Stemplewski, Kaźmierczak, Mielczarek, Robak, Pusty, Kubicki.

"Jestem dumny z moich chłopców za to, że powalczyli w turnieju, Gra momentami wyglądała bardzo dobrze a czwarte miejsce uważam za bardzo dobre. Chłopcy mieli możliwość rywalizować z klubami z całej Polski oraz porównać swoje umiejętności z rówieśnikami z innych zespołów. Wszystko to co moi zawodnicy pokazali w Karton Cup dobrze prosperuje na przyszłość." - podsumował trener.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
halina 22-01-2014 13:29
superchlopaki ale i super trener .tak trzymajcie
| Zgłoś do usunięcia