sim
kol-net
Wiadomości Sport Pierwszy sparing SALUSA

Pierwszy sparing SALUSA

04-02-2014 08:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,635 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Pierwszy sparing SALUSA
Foto:
W sobotnie popołudnie 1 lutego 2014 roku, na parkiecie Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chceniu, występujący w roli gospodarza UKS „SALUS” Przedecz zmierzył się w pierwszym w tym roku meczu sparingowym. Przeciwnikiem był zespół „Damy Radę” Inowrocław.
Oponent występuje w rozgrywkach III ligi piłki ręcznej seniorów w województwie Kujawsko – Pomorskim. Po raz kolejny w organizacji spotkania wspomógł Przedecki zespół Pan Michał Sompolski – nauczyciel wychowania fizycznego z Chocenia, który w tym dniu pełnił rolę sędziego, oraz Pan Marek Modrzejewski – właściciel firmy BIS spółka jawna, który ufundował napoje chłodzące dla obu zespołów.
Wynik w tym spotkaniu miał drugorzędne znaczenie, sam system gry przyjęty przed pierwszym gwizdkiem na to wskazywał. Mecz był rozegrany 3 x 30 min. - z racji że oba zespoły stawiły się w pełnych składach (w Przedeckim zespole zabrakło Bartosza Kupczyka, oraz Mariusza Antasa), wszyscy chcieli sobie pograć.

Podopieczni Edwarda Dereszewskiego mogli w spokoju przećwiczyć wszystkie akcje, oraz nowe zagrania w ofensywie jak i defensywie. Oba zespoły schodzili z parkietu zmęczeni, ale zadowoleni z dobrze wykonanej pracy. Oba zespoły umówiły się na kolejny sparing – tym razem w Inowrocławiu – już 15 lutego tego roku.
W ramach przygotowań do rundy rewanżowej UKS SALUS Przedecz ma w planach rozegranie jeszcze turnieju w Strzelnie, który odbędzie się w pierwszy weekend marca.

Skład UKS „SALUS”:
Michalski Damian, Adamczewski Adam – Hoang Van Dawid, Olczak Marek, Nowakowski Marcin, Bieniek Kami, Bordyn Michał, Banasiak Paweł, Dopierała Mateusz, Sosnowski Piotr, Nowakowski Adam, Zasada Wiktor, Kacprzak Damian, Pacholczyk Przemysław, Czyżnikowski Rafał, Pieczkowski Jarosław, Janicki Karol, Szymczak Michał.

Trener: Edward Dereszewski


Adam Adamczewski
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Gość 04-02-2014 08:53
Przykre, że nie udostępniono SALUSOWI kolskiej hali. Bardzo przykre.
| Zgłoś do usunięcia