sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Krótka historia pewnych vlepek

Krótka historia pewnych vlepek

21-02-2014 08:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 39,302 | Komentarzy: 25
Jubiler Euro Koło
Krótka historia pewnych vlepek
Foto:
Po wczorajszej informacji związanej z aktami wandalizmu oraz wypowiedzią przewodniczącego kolskich struktur SLD czas na odpowiedź strony oskarżanej. Jako, że nasz portal to miejsce, gdzie spotkać i wypowiedzieć mogą się zawsze dwie strony, pragniemy umieścić oświadczenie przedstawicieli kolskich Kibiców Lecha Poznań, oświadczając jednocześnie, że wczorajszy artykuł był tylko i wyłącznie zrelacjonowaniem zdarzenia a nie ocena i wystawieniem opinii ze strony redakcji.
Jako kolscy Kibice Lecha Poznań jesteśmy zdumieni oszczerstwami, jakie płyną pod naszym adresem ze strony p. Wojciecha Jabłońskiego. Nie rozumiemy dlaczego nas jako kibiców oskarża się o wandalizm i niszczenie cudzego mienia. Oświadczamy, że nie mamy z tą sprawą nic wspólnego oraz nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za uczynki innych osób. Dziwi nas również atak szanownego pana przewodniczącego SLD, na organizowane przez nas i KNP obchody Powstania Wielkopolskiego i zbliżające się święto Żołnierzy Wyklętych. Nie godzimy się na obrażanie nas i naszych przodków, dzięki którym możemy mieszkać w Polsce i posługiwać się językiem naszych Ojców. Znając historię wiemy dobrze skąd wywodzi się Partia, którą reprezentuje Pan Jabłoński. Wiemy jak partia Szanownego Pana starała się wymazać z historii pamięć o Wyklętych. Dodać należy, że komuniści tworzyli nawet specjalne bandy, które miały napadać ludność cywilną, podszywając się pod AK. Możemy stwierdzić zatem, że ich spadkobiercy w ten sam sposób reagują teraz, atakując bohaterów i osoby chcące uczcić ich pamięć. Żądamy w tej sytuacji przeprosin od Pana Przewodniczącego za rzucanie oszczerstw pod naszym adresem, za bezpodstawne oskarżenia i naruszanie dobrego imienia grupy (w tym przypadku kolskich Kibiców Lecha) też można się spotkać z odpowiedzią podobna do tej, która usiłuje Pan straszyć.

Żadne ataki i oszczerstwa środowisk, którym nie na rękę jest kultywowanie pięknej historii podziemia niepodległościowego, nie powstrzymają i nie przestraszą nas, choć spodziewamy się kolejnych ataków. Możemy wszystkich zapewnić, że nie mamy zamiaru rezygnować z tego co robimy i nadal będziemy głosić idee patriotyczne.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (25)
Filip Renachowski 23-02-2014 13:37
Do @Członkowie SLD, Kongres Nowej Prawicy od 3 lat nie bierze udziału oficjalnie w inicjatywie jaką jest Marsz Niepodległości. A te bezpodstawne oskarżenia wynikają z braku wiedzy, którą współczesna lewica dość często pokazuje, również w naszym mieście. Nikt z nas nie ma nic wspólnego z wydarzeniami z Warszawy, ani też nikt nie przejawia agresji. Proponuję na początku się dokształcić, a później rzucać zarzuty. Pozdrawiam!
| Zgłoś do usunięcia
Dawid Indrzejczak 23-02-2014 11:14
@ Członkowie SLD: Proszę powiedzieć co takiego pokazuję członkowie KNP? Czekam, aż oskarżycie nas o zamieszki w trakcie Marszu Niepodległości, naklejanie wlepek na Waszym biurze oraz o to, że to my ponosimy odpowiedzialność za sytuację na Ukrainie. Pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
My członkowie SLD 23-02-2014 10:09
My członkowie SLD nie wyznajemy idei komunizmu. Proszę nas nie porównywać do skrajnych prawicowych narodowców którzy są wyznawcami faszyzmu i nazizmu bo nam daleko do spuścizny komunizmu. My jako nowa młoda lewica hołdujemy ideom nowoczesnej socjaldemokracji gdzie nie ma miejsca na przejawy agresji tylko na dialog. Proszę sobie przypomnieć prawicowych patriotów którzy co roku pokazują swoją obywatelską postawę w dniu 11 listopada powodując burdy i walki uliczne. Pytamy się czy to co pokazują w tym dniu członkowie MW i KNP to współczesny patriotyzm? W imię czego są te awantury na ulicach....
| Zgłoś do usunięcia
Jan 22-02-2014 11:32
Ta polemika do niczego nie prowadzi, osoba(y) związane z skrajna prawicą wdając się w polemiką, nie wytrzymując emocji obrażając młodych działaczy lewicy i pokazując dotąd skrywane skrajne przekonania patriotyczne polityczne, które są bardzo niebezpieczne dla współczesnego świata. W komentarzach tych przewija się w nich głęboko zakorzeniona wrogość i nienawiść, do współczesnej lewicy. Niektórzy najwyraźniej nie chcą być postępowi. Nowa młoda lewica to nie komuniści, jak uważają narodowcy. Inaczej niż komuniści, odżegnują się od stosowania przemocy w polityce (odrzucają ideę rewolucji i proletariatu). Proponuję poszerzyć wiedzę o współczesną socjaldemokrację europejską.
| Zgłoś do usunięcia
SLD=KGB 22-02-2014 10:38
komunistą można być w każdym wieku. Niezależnie czy się ma 50 lat, czy 80, a nawet 18. Bo komunizm to światopogląd i każdy może popierać tą idee, tak samo jak faszyzm lub nazizm. Tylko trzeba być kompletnym idiotą, żeby wyznawać takie idee. A Naród ma już dosyć patrzenia jak tym swoim nieróbstwem niszczycie ten kraj.
| Zgłoś do usunięcia
xD 22-02-2014 03:52
@Naród decyduje i póki co nie ma cie przebicia po używacie języka nienawiści. Jeżeli 18 latek jest wg Ciebie komunistą to gratuluje bujnej wyobraźni i wiedzy historycznej, bo właśnie takimi komentarzami jak ten poniżej się dyskwalifikujecie.
| Zgłoś do usunięcia
SLD=KGB 21-02-2014 21:57
To Naród zdecyduje, czy wybiorą Patriotów, czy komunistów z partii, która ma na rękach krew polskich bohaterów.
| Zgłoś do usunięcia
Górny Marcin 21-02-2014 20:00
Szacunek dla prawdziwych Polaków !!! Cudowny klimat , Pamiętamy !!!
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof I 21-02-2014 18:29
Chciałoby się napisać: towarzyszu Jabłoński, wicie, rozumicie.
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof I 21-02-2014 18:27
Chciałoby się napisać: towarzyszu Jabłoński, wicie, rozumicie.
| Zgłoś do usunięcia
MM 21-02-2014 16:33
Do Kibic Lecha i Członek SLD. Czy aby zakupić vlepki Lecha lub innych klubów należy okazać sie stosowną legiktymacją? Nie wydaje mi się. Tym bardziej nie dotyczy to vlepek patriotycznych. Skąd pewność, że nakleił to jakiś kibic? Jeżeli nie ma Pan pewności to to jest tylko bezpodstawne pomówienie, które ma służyć oczernieniu wizerunku kibiców.
| Zgłoś do usunięcia
SLD 21-02-2014 16:24
I to jest właśnie wasz język, żyjecie przeszłością i nienawiści do współczesnych socjaldemokratów, tych którzy nic nie mają wspólnego z poprzednim system. Na szczęście Wy nigdy rządzić nie będziecie.
| Zgłoś do usunięcia
SLD=KGB 21-02-2014 16:16
Mordując Żołnierzy Wyklętych, oficerów w Katyniu, strzelając do związkowców i studentów w 81. roku, też byliście tacy wygadani. Później tylko strzał w tył głowy. Na szczęście wasz koniec przychodzi dużymi krokami....... Chawała Wyklętym, Hańba komunistom!
| Zgłoś do usunięcia
Kibic Lecha Poznań i członek SLD 21-02-2014 15:26
Pragnę uprzejmie poinformować iże jestem również jestem kibicem Lecha Poznań i nie zgadzam się z powyższym oświadczeniem i ja nie w żaden sposób nie czuję się urażany wypowiedzią Przewodniczącego W. Jabłońskiego. Oświadczam, w imieniu Przewodniczącego że nie będzie żadnych przeprosin pod adresem kibiców Lecha Poznań, ponieważ jak zaznaczyłem na wstępnie kibice Lecha mający poglądy lewicowe w żaden sposób nie czują się urażenia, a jednocześnie mi jako kibicowi Lecha Poznań jest wstyd iż czy powyższego dopuścił się kibic mający skrajnie prawicowe poglądy. Jeżeli mówimy o pomówieniu należy wskazać bowiem określony sformalizowany podmiot, posiadający swoje organy do reprezentowania ich interesów na zewnątrz a o takim w owym przypadku być mowy nie możesz. Bo kibice Lecha Poznań to kto?. W związku z powyższym iż nie był to pojedynczy incydent podtrzymujemy swoje stanowisko, jeżeli naklejki nie znikną o całej sprawie powiadomi Komendę Powiatową Policji, wskazując główny podejrzanych, gdyż na fanpage najpopularniejszym portalu społecznosciowym związanym z kibicami Lecha Poznań, można znaleźć zdjęcia (obrazki) jaki wpisy narodowościowe, ale również i takie które ubliżają osobom o przeciwległych poglądach politycznych.
| Zgłoś do usunięcia
NaRa 21-02-2014 13:24
wolę być prawicową ciemnotą, niż lewacką kur*ą...
| Zgłoś do usunięcia
kik 21-02-2014 11:47
to kolska prawicowa ciemnota narodowa
| Zgłoś do usunięcia
ja 21-02-2014 10:40
do kibic vlepki tez sa dostepne dla kazdego,interesuje sie nimi wiele osób, również starszych,więc daruj sobie. Jak dotąd slychać jedynie pomówienia. chcą niech robią badania odcisków palców, dna i co tam jeszcze wymyslą,jedynie ośmieszają się.Każdy kto mieszka widzi co się dzieje w tym mieście, jak pomału upada, a co robią radni SLD aferę związaną z vlepkami. wszyscy mówią o narodowcach, skrajnej prawicy w Kole, a jakoś jej nie widać, rzucają jedynie pomówieniami,ale tak najprościej pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
kibic 21-02-2014 10:23
Do ja - słaba maetofra porównawcza vlepy vs alkohol. Alkohol kupisz prawie w każdy sklepie spożywczo-monopolowym, który dostępny jest dla każdego czlowieka, ktory ukończył 18 lat. Vlepami "Żołnierzy Wyklętych" nie są powszechnie dostępne, a zainteresowanie nimi jest tylko ze strony narodowców, skrajnych prawicowców. Wystarczy wejść na fanpage FC Koło.
| Zgłoś do usunięcia
ja 21-02-2014 10:03
do kibic no i co z tego, po pierwsze tamtych vlep nie ma. Wg Twojego toku rozumowania jak ktos kupi np. alkohol w sklepie i popełni jakies wykroczenie,przestępstwo to odpowiada sprzedawca :)
| Zgłoś do usunięcia
Kowalski 21-02-2014 10:02
@Zszokowna, nie ma co się dziwć, taki jest właśnie język narodoców (nienawiść). Oni zatrzymali się w tamtych czasach, dla nich jak widzisz PZPR = SLD. Jakby doszli do władzy to czeka nas to co na Ukrainie. Takie komentarze jak Joasii nie ma co zwracać uwagi, ludzie to czytają i sami wyciągają wnioski i takim oświadczeniem odcinających się od wandalizmu mocną podważają swoją wiarygodność. Styl wypowiedzi niektórych komentarzy od raz demaskuje ludzi o określonych poglądach
| Zgłoś do usunięcia
DD 21-02-2014 09:51
Całe sld siedzi przy kompie i klika na minusy. dobrze, przynajmniej nic nie zepsują w mieście ;)
| Zgłoś do usunięcia
zszokowana 21-02-2014 09:44
" czerwona swołocz"??? Kogo to szanowna Joasia ma na myśli? Czy wie co znaczy słowo" swołocz"? To tak się obraża ludzi? Znamienne i już nie dziwi... Ale za taką obrazę można iść do sądu....więc radzę przystopować i uważac..Krytyka to jedno, krytyka zawsze cenna i słuszna i radni chyba już z rozumieli i to ze wszystkich partii, że ludzie mają prawo ch krytykować...ale nazywanie ludzi " swołoczą" to drugie. I karalne. Skończyły się czasy kiedy to tzw "państwo" nazywało zwykłych ludzi " swołoczą"..."chamstwem"...A może tak warto sprawdzić swoje pochodzenie? A kto na was będzie pracował? Skoro to chamstwo sie od Was odwróci? I pójdzie na swoje, co? Osobiście nie jestem za SLD niemniej uważam,że nikt nie ma prawa aż tak nikogo obrażać i mam nadzieję , iż przynajmniej jeden radny z SLD poczuje się obrażony i porozmawia z Joasią inaczej.
| Zgłoś do usunięcia
kibic 21-02-2014 09:16
Fanklub FC Koło na portalu społecznościowym zamieścił taki wpis: "Już wkrótce dostępne będą vlepy patriotyczne, dochód idzie na Kolski Tydzień Żołnierzy Wyklętych". Wg mnie sprawą tym bardziej powinna zając się policja. Jak wiadomo to nie są pierwsze ekscesy, podobne naklejki i inne miały miejsce przed dniem 11 listopada w ub roku i 2 lata temu, przypadek? nie sądzę. Miarka się przebrała. Skoro narodowcy się nie przyznają to tym bardziej powinno być dochodzenie w tej sprawie.
| Zgłoś do usunięcia
White Legion 21-02-2014 09:13
SLD= PZPR
| Zgłoś do usunięcia
Joasia 21-02-2014 08:54
Brawo kibice! Czasy tej czerwonej swołoczy już się kończą, to zaczynają atakować Was, KNP i inne organizacje o profilu patriotycznym. Bardzo dobrze, że coś chcecie zrobić. SLD widzi, że wybory coraz bliżej, a notowania kolskich radnych z tej partii coraz gorsze. Do zobaczenia na Marszu!
| Zgłoś do usunięcia