sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Na sygnale Pobili i okradli teraz usłyszą zarzuty

Pobili i okradli teraz usłyszą zarzuty

27-02-2014 15:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,187 | Komentarzy: 0
Pobili i okradli teraz usłyszą zarzuty
Foto:
zacisze
W dniu 24 lutego 2014 roku dwaj sprawcy dokonali rozboju na mieszkańcu gm. Grzegorzew. Policjanci KPP w Kole ustalili sprawców. Wobec obydwóch zostały zastosowane środki zapobiegawcze.
W dniu 25 lutego 2014 r. o godz. 10:30 do Komendy Powiatowej Policji w Kole zgłosił się Konstanty S. mieszkaniec gm. Grzegorzew i zawiadomił o dokonanym na jego osobie w dniu poprzednim rozboju, przez dwóch n/n mężczyzn. Pokrzywdzony poinformował policjantów, że wracając w dniu 24 lutego br. około godz. 19.00 ze sklepu do domu na skraju lasu przez który przechodził został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy zaczęli go bić, przewrócili na ziemię, a następnie po przeszukaniu jego odzieży zabrali portfel z zawartością dowodu osobistego, karty bankomatowej pieniędzy w kwocie 30 zł oraz scyzoryk i papierośnicę. Pokrzywdzony nie zgłaszał tego w dniu wczorajszym ponieważ sprawcy zagrozili pobiciem go w przypadku zawiadomienia Policji. Podjęte w tej sprawie czynności procesowe i operacyjne doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców tego przestępstwa, którymi okazali się: Emil B. lat 24 i Tomasz P. lat 40 także mieszkańcy gm. Grzegorzew. W wyniku dalszych czynności odzyskano część skradzionych przedmiotów. Sprawcom rozboju został przedstawiony zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Wobec jednego ze sprawców Sąd Rejonowy w Kole zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, natomiast drugi został objęty dozorem Policji.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!