sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Pokazali dlaczego wybrać właśnie ich [FOTO]

Pokazali dlaczego wybrać właśnie ich [FOTO]

04-03-2014 08:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,165 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Pokazali dlaczego wybrać właśnie ich [FOTO]
Foto:
W sobotę, 1 marca w Zespole Szkół nr 1 w Kole przy ul. Poniatowskiego 22 odbył się Dzień Otwarty. Wchodzącą w skład zespołu szkół Szkołę Podstawową nr 2 oraz Gimnazjum nr 3 odwiedziło wielu rodziców i dzieci z Koła, a placówka - już po raz kolejny, znakomicie zaprezentowała swoje atuty.
W godzinach od 10.00 do 13.00 licznie przybyli goście zwiedzali szkołę, w klasach i pracowniach brali udział w ciekawych zajęciach i zabawach, oglądali świat przez mikroskop, uczestniczyli w widowiskowych doświadczeniach chemicznych i fizycznych. Niewątpliwym "hitem" dnia była możliwość pracy i zabawy na tablicach interaktywnych, a w gimnazjum dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz mobilnych robotów, które budowali i programowali uczniowie szkoły na lekcjach mechatroniki.

Punktualnie o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej odbyło się rozstrzygnięcie konkursów dla przedszkolaków „Moja ulubiona postać z baśni”. W konkursie plastycznym zwycięzcami zostali: Zuzanna Czynszak, Hanna Ostrouch i Pola Jarosz, wyróżnienia otrzymali: Oliwia Szulgit, Nadia Chojecka i Marcelina Józefowicz. Niezwykle ciekawe i barwne przebrania zaprezentowały dzieci biorące udział w konkursie na najpiękniejszy strój baśniowy: I miejsce zajął Piotr Namyślak, II miejsce – Pola Jarosz, III miejsce – Nicola Włodarczyk. Warto podkreślić, że każde z dzieci biorących udział w konkursach otrzymało dyplom oraz nagrody rzeczowe. Po konkursach goście szkoły obejrzeli przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów klasy 3A oraz spróbowali blinów przygotowanych przez Koło Języka Rosyjskiego. Podczas „Dnia Otwartego” odbyło się także spotkanie z rodzicami i uczniami dotyczące naboru do oddziału sportowego o profilu „piłka nożna” dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2001.

Wizyta w szkole była okazją do poznania placówki, a także rozmowy z dyrektorem, nauczycielami, logopedą, pedagogiem i psychologiem szkolnym.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Agata 04-03-2014 14:10
Tam jest przedszkole zerówka. Polecam tą szkołę, świetni nauczyciele i wysoki poziom.
| Zgłoś do usunięcia
lll 04-03-2014 12:44
a czy przy tej szkole jest przedszkole dla 4 latkow?
| Zgłoś do usunięcia
gość 04-03-2014 10:32
Swietnie zorganizowany konkurs dla przedszkolaków, naprawdę fajna szkoła, warto tam zapisać dziecko .Dyrekcja i rodzice szczerze zaangażowani w pracę szkoły.
| Zgłoś do usunięcia