sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Drzwi otwarte w SP4 [FOTO]

Drzwi otwarte w SP4 [FOTO]

04-03-2014 09:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,733 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Drzwi otwarte w SP4 [FOTO]
Foto:
Pierwszego marca Szkoła Podstawowa nr 4 w Kole otworzyła swoje drzwi dla dzieci, które zamierzają wstąpić we wrześniu w jej progi. Dzieci, które przyszły zwiedzić placówkę wraz z rodzicami przeżyły niezapomniane chwile.
Ten uroczysty dzień rozpoczął się od krótkiej części artystycznej, którą zaprezentowali uczniowie szkoły. Wspaniały występ przygotowały pani Izabela Woźniak, Izabela Tomankiewicz, Elżbieta Łuczak, Jolanta Pusta oraz Danuta Bińkowska i Monika Szurgot. Następnie rozpoczęło się zwiedzanie szkoły i pierwsze zajęcia związane z nauką. Najpierw dzieci układały zwierzątka i uczyły się nazw w języku angielskim. Potem z panią Joanną Jokiel poznawały przyrodę budując akwarium z rybkami. W sali komputerowej z panią Beatą Cieślak-Stawicką tworzyły swoje pierwsze prace w programie Paint. Z panią Izabelą Woźniak kleiły i ozdabiały torebki, a z panią Danutą Bińkowska rozwiązywały zagadki.

Na zakończenie wszyscy bawili się w sali gimnastycznej na zbudowanym torze przeszkód przez panie Elżbietę Łuczak i Izabelę Tomankiewicz. Patrząc na buzie przyszłych uczniów można było zobaczyć radość i uśmiech zwłaszcza, że kolorowe baloniki, które każdy dostał mocno trzymał w dłoni.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!