Autor: 18 Marzec 2014 przeczytasz w minutę
©
(0) | Czytano:
2,398 razy | przeczytasz w minutę

16 marca 2014 roku, na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu, Uczniowski Klub Sportowy „SALUS” w Przedczu podejmował wyżej notowany zespół z Środy Wielkopolskiej. Po dramatycznej końcówce Przedeccy Szczypiorniści ulegli Polonii 21:22 (10:10).

R E K L A M A
0
Czytano:
2,398 razy
Udostępnij
Zespół z Przedcza przystąpił do tego spotkania bez Pawła Banasiaka oraz Przemysława Pacholczyka, goście natomiast przybyli w 9 osobowym składzie. Pierwsze minuty meczu to ewidentna niemoc Przedeckich zawodników. Dochodzili oni do sytuacji pewnych do zdobycia bramki, niestety nie przekładało się to na wyraźne prowadzenie – seryjnie trafiali, ale i seryjnie tracili bramki. Pierwsza połowa zakończyła się ostatecznie remisem 10:10.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia UKSu, którzy szybko uzyskali kilku bramkową przewagę. W 49 minucie spotkania, po trafieniu najskuteczniejszego tego dnia w ekipie z Przedcza – Wiktora Zasady (7 trafień) na tablicy wyników pojawił się wynik 20:15. To co wydarzyło się na boisku od tego momentu, trudno opisać słowami. Przedecki zespół wręcz się zatrzymał. W ciągu 10 minut trafili 1 bramkę, natomiast zespół z Środy Wielkopolskiej 7. Dramatyczna okazała się ostatnia minuta meczu, kiedy to goście doprowadzili do wyrównania, po czym udało im się obronić ostatni atak SALUSA, i na 3 sekundy przed końcem spotkania wyprowadzić kontrę którą z zimną krwią wykorzystali.

Ostatecznie UKS SALUS Przedecz uległ zespołowi KS Polonia Środa Wielkopolska 21:22 (10:10)