sim
mycenter
Wiadomości Sport Porażka na własne życzenie

Porażka na własne życzenie

18-03-2014 14:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,778 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Porażka na własne życzenie
Foto:
16 marca 2014 roku, na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choceniu, Uczniowski Klub Sportowy „SALUS” w Przedczu podejmował wyżej notowany zespół z Środy Wielkopolskiej. Po dramatycznej końcówce Przedeccy Szczypiorniści ulegli Polonii 21:22 (10:10).
Zespół z Przedcza przystąpił do tego spotkania bez Pawła Banasiaka oraz Przemysława Pacholczyka, goście natomiast przybyli w 9 osobowym składzie. Pierwsze minuty meczu to ewidentna niemoc Przedeckich zawodników. Dochodzili oni do sytuacji pewnych do zdobycia bramki, niestety nie przekładało się to na wyraźne prowadzenie – seryjnie trafiali, ale i seryjnie tracili bramki. Pierwsza połowa zakończyła się ostatecznie remisem 10:10.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia UKSu, którzy szybko uzyskali kilku bramkową przewagę. W 49 minucie spotkania, po trafieniu najskuteczniejszego tego dnia w ekipie z Przedcza – Wiktora Zasady (7 trafień) na tablicy wyników pojawił się wynik 20:15. To co wydarzyło się na boisku od tego momentu, trudno opisać słowami. Przedecki zespół wręcz się zatrzymał. W ciągu 10 minut trafili 1 bramkę, natomiast zespół z Środy Wielkopolskiej 7. Dramatyczna okazała się ostatnia minuta meczu, kiedy to goście doprowadzili do wyrównania, po czym udało im się obronić ostatni atak SALUSA, i na 3 sekundy przed końcem spotkania wyprowadzić kontrę którą z zimną krwią wykorzystali.

Ostatecznie UKS SALUS Przedecz uległ zespołowi KS Polonia Środa Wielkopolska 21:22 (10:10)

UKS SALUS Przedecz:
Michalski Damian, Adamczewski Adam – Zasada Wiktor (7), Dopierała Mateusz (1), Janicki Karol, Kupczyk Bartosz, Szymczak Michał, Kacprzak Damian, Hoang Van Dawid (2), Nowakowski Marcin (1), Nowakowski Adam (2), Bieniek Kamil (6), Czyżnikowski Rafał, Bordyn Michał (1), Sosnowski Piotr (1).
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!