sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Kolskie PO zakłada video blog [V]

Kolskie PO zakłada video blog [V]

19-03-2014 14:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,426 | Komentarzy: 4
Kolskie PO zakłada video blog [V]
Foto:
zacisze
To nie koniec wiadomości, które przekazali przedstawiciele kolskich struktur Platformy Obywatelskiej na poniedziałkowej konferencji prasowej. Podczas owego spotkania poruszono dwa tematy: akcję "Solidarni z Ukrainą" oraz rozpoczęcie działalności radnych na facebooku.
Jak się okazało facebook to nie wszystko. Idąc z duchem czasów kolskie PO chce wprowadzić video blog, dzięki któremu chcą pokazywać wszystko to, co robią na terenie naszego miasta. Ma być to sposób do dotarcia z informacjami do wyborców. Kiedy zobaczymy pierwszy materiał? O tym nie zostaliśmy jeszcze poinformowani a na chwilę obecną polecamy materiał video z drugiej części konferencji prasowej, który poświęcony jest właśnie facebookowi oraz blogowi.Video: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
Bartosz 19-03-2014 22:45
Szkoda, że nie przekazaliście co możecie zrobić dla wszystkich mieszkańców bedąc w Radzie Miasta. Działania na rzecz muzeum i charytatywne w innych celach są owszem ważne ale nie wydaje mi się aby wpłynęło to na poprawę życia nas mieszkańców.
| Zgłoś do usunięcia
Paweł 19-03-2014 22:05
Stosunkowo.... człowieku co ma do rzeczy gadanie o giermkach, rycerzach,muzeum ceramiki do życia Kolan? maratonach cyklicznych - co to k***a w ogóle jest? nie mieszaj w to Malinowej - jedyna, która mam nadzieję do końca jest w 100% poprawna. zastanów się człeku nad miastem, ludźmi i ich jakością życia, nad drogami, miejscami co rekraacji.... widziałeś inne miasta gminy? nie martw się nie mam na myśli Kłodawy, ale Uniejów, idąc dalej Chojnice, Tucholę, Stargard, Ostrów, Kartuzy to wszystko są miasta powiatowe... Fejs-zbuk - brawo, ale trzeba mieć co pokazać.... normalnie niedobrze mi się robi... Koło takie firmy, Sokołów, Sanitec a taka kicha.
| Zgłoś do usunięcia
Paweł 19-03-2014 22:03
Stosunkowo.... człowieku co ma do rzeczy gadanie o giermkach, rycerzach,muzeum ceramiki do życia Kolan? maratonach cyklicznych - co to k***a w ogóle jest? nie mieszaj w to Malinowej - jedyna, która mam nadzieję do końca jest w 100% poprawna. zastanów się człeku nad miastem, ludźmi i ich jakością życia, nad drogami, miejscami co rekraacji.... widziałeś inne miasta gminy? nie martw się nie mam na myśli Kłodawy, ale Uniejów, idąc dalej Chojnice, Tucholę, Stargard, Ostrów, Kartuzy to wszystko są miasta powiatowe... Fejs-zbuk - brawo, ale trzeba mieć co pokazać.... normalnie niedobrze mi się robi... Koło takie firmy, Sokołów, Sanitec a taka kicha. ..
| Zgłoś do usunięcia
Łukasz 19-03-2014 21:34
Panie Krzysztofie Marceli, Nie jestem ani pro ani anty PO, a przede wszystkim nie jestem pro PIS. Chociaż za LASY PAŃSTWOWE na pewno na PO nie zagłosuje w najbliższych wyborach. a i nie jestem tez leśnikiem dla jasności Tak czy inaczej, chociaż nie jestem specem od wizerunku jak np. p. Tymochowicz Pan musi się jeszcze wiele a jak nie bardzo wiele nauczyć. Złożone dłonie, mądre i wiedzące o czym mówi spojrzenie (tak się pewnie Panu wydawało) było beznadziejne. proszę także popracować nad słownictwem... "staramy na bieżąco...." a gdzie "się". Już nawet w takiej społeczności jak Koło nie wystarczy mieć "innego fryzu" i koszulki "I love Koło" by nam a przynajmniej mi zaimponować. Nie pochodzę z Koła, mieszkam tu 4 lata, ale obserwując scenę polityczną jest Pan na poziomie politycznym radnego Jakubowskiego zwanego często Kononowiczem z Koła
| Zgłoś do usunięcia