sim

Wiadomości Miasto Koło Transmisja zakończona sukcesem

Transmisja zakończona sukcesem

26-03-2014 19:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,582 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Transmisja zakończona sukcesem
Foto:
Do ostatniej chwili przed rozpoczęciem sesji nie mieliśmy pewności czy uda się przeprowadzić transmisję dla naszych czytelników, jednak wszystkie problemy techniczne udało się dopiąć na przysłowiowy "ostatni guzik". O godzinie 13:00 pierwszy w historii Koła strumień dźwiękowy z sesji rady miasta - rozpoczął swoje nadawanie.
Jak informowaliśmy naszych czytelników tuż przed sesją pojawiły się problemy z dostępem do łącza internetowego. Wspomniana firma Kol-net postanowiła nam pomóc i ulokować swój odbiornik na terenie Ratusza Miejskiego.

Przez pierwszą część obrad (do zakończenia interpelacji radnych) średnia liczba słuchaczy wynosiła ok. 60 osób. Tuż po godzinie 14.30 nasz serwer został na długo zapełniony. Wstępna ilość tzw. "slotów", czyli liczba słuchaczy mogących odbierać nasz sygnał to 200. I tylu właśnie mieszkańców śledziło obrady on-line.

Wynik ten przerósł nasze wszelkie wyobrażenia i jest on potwierdzeniem, że od dawna było zapotrzebowanie na możliwość pośredniego uczestnictwa w sesji.

Kolejna sesja odbędzie się 23 kwietnia 2014. Transmisja oczywiście również będzie prowadzona a nasza redakcja postara się o kolejne sloty, aby wszyscy chętni mogli korzystać z transmisji on-line.

A jak transmisje oceniają ci, którzy słuchali jej za pośrednictwem e-kolo?

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
as 27-03-2014 09:31
Redakcja portalu jest cieniutka, nie będę powtarzał uwag Mundka ale trzeba z uznaniem ocenić pomysł przekazu i jakość transmisji dźwięku z obrad sesji. To, że Urząd nie wsparł tej inicjatywy to słabo świadczy o burmistrzu. Pokrętne tłumaczenie jakie mogliśmy przeczytać we wcześniejszych informacjach, to wstyd dla władzy.
| Zgłoś do usunięcia
ilona 27-03-2014 08:58
słuchałam od początku do końca. Czasami tylko niektórzy radni mówili trochę daleko od mikrofonu, ale tak to wszystko na 6+. Już dawno powinna taka transmisja się odbywać. Co do mojego przedmówcy - faktycznie, niektórzy powinni się tam nie odzywać.
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 27-03-2014 08:51
zamiast czepiac się interpunkcji chciałbym pochwalić zespół redakcyjny za udaną transmisję. Sesji słuchałem wczoraj od godziny 16:00 i ku mojemu zdumieniu - jakość świetna a dzięki tej jakości mogłem pierwszy raz usłyszeć jak niektórzy radni (bez nazwisk) poruszają tak niepotrzebne tematy, że aż uszy szczypią. Jeszcze raz gratuluję!
| Zgłoś do usunięcia
Mundek 26-03-2014 21:36
1. "...problemy techniczne udało się dopiąć na przysłowiowy >>ostatni guzik<<" - problemy się dopina, to pewne. 2. "...strumień dźwiękowy (...) rozpoczął swoje nadawanie" - a co nadawał ten strumień?
| Zgłoś do usunięcia