(2)
Częściowe zachmurzenie 9.1
R E K L A M A
reklama

Basen przeszedł testy, 1 maja otwarcie!

Autor: 01 Kwiecień 2014 przeczytasz w minutę
Basen przeszedł testy, 1 maja otwarcie!
©
(2) | Czytano:
6,439 razy | przeczytasz w minutę

31 marca, zgodnie z umową , wykonawca oddał na ręce urzędu klucze do basenu, gdzie wszystkie prace zakończyły się. Basen po wielu testach nie wykazał żadnych błędów i nieprawidłowości dzięki czemu otrzymał zielone światło do otwarcia.

R E K L A M A
2
Czytano:
6,439 razy
Udostępnij
1 maja to "Święto Pracy", czyli dzień wolny dla wszystkich. To idealna okazja, aby przeciąć wstęgę otwierającą działalność tak długo oczekiwanej krytej pływalni.

Historia budowy basenu tak jak długa, tak zawiła. Zmieniający się wykonawcy, małe podtopienia, długotrwała zima w 2013 roku - to wszystko wpłynęło na okres oddania obiektu do użytku.

W programie otwarcia przewidziano przemówienia czołowych polskich pływaków i pływaczek z reprezentacji kraju.

Tak więc pozostaje nam zaprosić wszystkich na otwarcie basenu.

AKTUALIZACJA: Artykuł powstał na potrzeby 1 kwietnia, zatem jest on żartem. Podane wyżej fakty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością





Foto:F&A MEDIA

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Andrzej · 01 Kwiecień 2014
Wiadomo już ile osób i kogo zatrudniono na stanowiska ?
dziowanidziadzia · 01 Kwiecień 2014
1 kwietnia wiadomo że jest ok a otwarcie za miesiąc? Prima aprilis :)
>