sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Prima Arillis, czyli wiadomości na wesoło

Prima Arillis, czyli wiadomości na wesoło

02-04-2014 12:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,817 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Prima Arillis, czyli wiadomości na wesoło
Foto:
Udało się! Pierwsza informacja o otwarciu basenu rozprzestrzeniła się z prędkością światła. Dementujemy i tym samym odpowiadamy na wszystkie pytania od czytelników - tak, informacja o 1 maja jako otwarciu długo oczekiwanego basenu to był żart. Na datę rozpoczęcia działalności basenu czekamy od lat.
Informacja o dacie otwarcia basenu pojawiła się rano i już po kilkunastu minutach ruch na naszym fanpagu wzrósł o kilkaset procent. Pojawiły się osoby, które szybko zorientowały się, że fakt otwarcia nijak ma się do prawdy, lecz większość czytelników podchwyciła temat.

Drugim żartem była kandydatura prezesa Malinowej Mamby, Sebastiana Szczesiaka na stanowisko burmistrza miasta. Artykuł ten był zapowiedzią materiału, który ukaże się w dniu dzisiejszym i przedstawi całą historię działalności stowarzyszenia.

Tegoroczne żarty zaliczamy do udanych :)Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Paulina 05-04-2014 02:00
Również uważam, że "żarty" niezbyt udane. Trochę się ośmieszyliście, miałabym wiele ciekawych pomysłów na artykuł związany z 1 kwietnia, a tutaj taki "wiejski okólnik" z żenującym poczuciem humoru... szkoda.
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 03-04-2014 08:24
Elu trochę dystansu
| Zgłoś do usunięcia
ela 03-04-2014 08:13
Bardzo głupie żarty,nie drwi się z mieszkańców .żarty dotyczące aktualnych problemów to niewypał.Jeśli to miały być dowcipy to na bardzo niskim poziomie.
| Zgłoś do usunięcia